Seria tajemniczych zaginięć na Podlasiu. Policja prosi o pomoc

2017-10-30 15:37

W ciągu ostatnich kilku dni w województwie podlaskim zaginęły aż cztery osoby. Policjanci proszą o kontakt wszystkich tych, którym znany jest los poszukiwanych lub mają jakiekolwiek informacje pomocne w ustaleniu ich miejsca pobytu.  

Od niedzieli 22 października kontaktu z rodziną nie nawiązał 21-letni mieszkaniec Białegostoku, Karol Biedź. Młody mężczyzna ma około 175 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie włosy w kolorze ciemny blond, niebieskie oczy i pełne uzębienie. W dniu zaginięcia ubrany był prawdopodobnie w czarną, skórzaną kurtkę i dżinsowe spodnie.Kolejna osoba zaginęła dwa dni później, we wtorek 24 października.

54-letni Marek Arcimiuk ok. godz. 9 rano wyjechał z domu samochodem. Wybierał się do miejscowości Jurowce-Nadawki. Do dziś nie wrócił, ani nie skontaktował się z bliskimi. Mężczyzna mierzy ok. 180 cm wzrostu, waży ok. 100 kg, jest normalnej budowy ciała. Twarz ma okrągłą, siwe, krótko o strzyżone włosy, odstające uszy, szeroki nos i pełne uzębienie. Ubrany był w czarną kurtkę, koszulę w kratkę, granatowe dżinsowe spodnie, czarną czapkę z dzianiny z szarym paskiem oraz sportowe granatowo-białe buty.

W minioną niedzielę 29 października zaginęła Teresa Krzynowek (61 l.), czasowo przebywająca w Jałówce w gminie Michałowo. Kobieta ok. godz. 7.30 wyszła z domu, nie informując o tym fakcie swojego opiekuna. Z uwagi na stan zdrowia 61-latki, kontakt słowny może być z nią utrudniony. Rysopis zaginionej: wzrost ok. 168 cm, waga ok. 80 kg, otyła budowa ciała, krótkie, siwe włosy, twarz okrągła, brak uzębienia. W dniu zaginięcia ubrana była w ciemne spodnie dresowe, czerwony sweter oraz żółte, plastikowe klapki.

Wciąż nieznany jest także los Damiana Cieraszko (19 l.) z Suwałk, który 20 października bawił się na urodzinach w domku letniskowym w miejscowości Stara Turówka. 19-latek w nocy wyszedł z imprezy i wszelki ślad po nim zaginął. Młodzieniec ma ok. 180 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie, proste, brązowe włosy, pociągłą twarz, niebieskie oczy i pełne uzębienie. Feralnej nocy ubrany był w szarą bluzę, ciemnoniebieskie dżinsy oraz sportowe niebieskie buty z białymi paskami po bokach. Na lewym lub prawym ramieniu ma tatuaż z nieznanym wizerunkiem wielkości około 5 cm. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionych proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji. Numery alarmowe: 997 i 112.

Zobacz:Wyjątkowy rodzinny album Magdaleny Żuk. Niepublikowane dotąd zdjęcia!

Przeczytaj też: Śmierć Magdaleny Żuk. To Egipcjanie opóźniają śledztwo!

Polecamy:Nowe fakty ws. Magdaleny Żuk. Jest petycja do Andrzeja Dudy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE