Uwaga! Czekają nas BURZE. Sprawdź mapę burz na żywo

2017-03-29 17:04

W najbliższych godzinach nad Polskę nadciągnąć gwałtowne burze. W kilku regionach kraju oprócz ulewnych deszczy przejdą również nawałnice. Ostrzegamy - burzowy front będzie się przemieszczać. Chcesz wiedzieć, gdzie obecnie jest burza? Śledź mapy błyskawic na żywo.

W najbliższych godzinach nad Polską przejdą gwałtowne burze. Synoptycy ostrzegają, że będzie im towarzyszyć porywisty wiatr i ulewne deszcze. Nawałnic mogą spodziewać się mieszkańcy województwa wielkopolskiego. Obecnie burzowy front przemieszcza się do Konina. - Po południu prognozuje się wiatr w porywach do 70 km/h, z zachodu. Porywy występować będą głównie przy przelotnych opadach deszczu i burzach - zapowiada IMGW w Poznaniu. Również w weekend mieszkańcy zachodniej Polski mogą spodziewać się burz. Po kilku ciepłych dniach nastąpi załamanie pogody i w niedzielę będzie padać. Opadom mogą towarzyszyć lokalne burze.

Chcesz wiedzieć, gdzie obecnie jest burza? Teraz może to sprawdzić każdy, z dokładnością do kilometrów. Wiele portali pokazuje w czasie rzeczywistym opady, temperaturę, a nawet pojedyncze uderzenia błyskawic.

Gdzie dokładnie uderzają błyskawice zobaczysz w realnym czasie

Mapa z danymi stacji pogodowych i radarem pogodowym

Świetny, czeski radar z przemieszczającymi się frontami burzowymi

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE