Zacznij Nowy Rok z popcornem w ręce

i

Autor: Materiały prasowe

SYLWESTER Z TELEWIZJĄ

Zacznij Nowy Rok z popcornem w ręce

2022-12-27 0:05 Materiał sponsorowany

Po roku znów tu jest. Pokój pełen bliskich przyjaciół i rodziny przyklejonych do telewizora nerwowo odliczających czas do początku Nowego Roku. Trzy, dwa, jeden... Szczęśliwego Nowego Roku! Świętujecie, leje się szampan a w tle włączony telewizor. Ale jaka telewizja?

Niezależnie od tego, czy jesteś na wsi z przyjaciółmi, czy w domu z rodziną, usługa GONET.TV jest dla Ciebie i Twoich bliskich wyczaruje odprężające przeżycie ostatnich dni roku dla Twoich bliskich i z pewnością przyniesie radość także w Nowym roku. Mówi się przecież, że jaki  Nowy Rok, taki cały rok. Dlaczego więc nie zacząć od 130 stacji i funkcji, o których nawet  dotąd nie myślałeś. Na przykład oglądanie programów do 30 dni wstecz, możliwość nieograniczonego nagrywania czy 35 000 stacji radiowych bezpośrednio w serwisie. I jeszcze więcej. Wraz z najbliższymi możesz cieszyć się sylwestrowymi specjałami z gwiazdami telewizji na żywo, które możesz odtwarzać do woli. Oprócz telewizji na żywo możesz korzystać ogromnej biblioteki wideo pełnej przebojów filmowych i seriali czekających na Ciebie w jednym miejscu. Obecnie GONET.TV oferuje 1400 filmów, ale ponieważ stale się zmieniają, możesz obejrzeć do 12 000 filmów rocznie.

Możesz wypróbować GONET.TV za jedyne 1 zł. Jeśli jesteś zainteresowany usługą, możesz ją po prostu przedłużyć już od 9,90 zł miesięcznie - www.gonet.tv/pl/

Szczęśliwego Nowego Roku!

Partnerem materiału jest GONET