8-latek

i

Autor: Shutterstock 8-latek

żyjemy w strasznych czasach...

8-latek chciał poderżnąć gardło 13-letniemu sąsiadowi! Krzyczał do świadków, że "zabije wszystkich"

2023-03-15 12:51

Koszmarne doniesienia ze Stanów Zjednoczonych. Zaledwie 8-letni chłopiec z Florydy rzucił się tam na swojego 13-letniego sąsiada. Chłopczyk dusił swą ofiarę i próbował poderżnąć mu gardło nożem! Świadkom, którzy rzucili się na ratunek jego ofierze, młodziutki agresor również groził śmiercią! Nawet przyjazd policji go nie uspokoił!

Do tego brutalnego zdarzenia, które na szczęście nie skończyło się tragicznie, doszło w sobotę po południu. To wówczas, około godz. 16:25 w jednym z bloków Calle De Flores Dr. Clermont na Florydzie, 8-latek napadł na mieszkającego w tym samym domu adoptowanego 13-latka. Początkowo dusił on swoją ofiarę, który zdołał go kopnąć i się na chwilę oswobodzić, by złapać oddech. To tylko rozsierdziło chłopczyka. Cytowani przez "New York Post" funkcjonariusze zdradzili, że gdy 13-latek próbował załagodzić sytuację, oprawca chwycił za kuchenny nóż do masła i ugodził go w gardło!

8-latek grozy groził śmiercią świadkom

13-latek miał szczęście, że do zdarzenia doszło na oczach świadków. Jeden z sąsiadów zdołał wyrwać małoletniemu napastnikowi nóż. - Wtedy 8-latek poszedł szukać innej broni, grożąc, że "zabije wszystkich" - przekazała policja. Nie mógł jednak zlokalizować żadnego noża, więc sięgnął po kij i próbował nim uderzyć 13-latka. Innym dzieciom udało się go jednak powstrzymać.

Chłopiec został aresztowany. - Gdy przybyliśmy na miejsce ośmiolatek płakał i błagał, żebyśmy go nie zabierali - relacjonował zastępca szeryfa w Lake. Funkcjonariusze musieli wynieść z domu chłopca na siłę. - Gdy jeden z policjantów próbował posadzić go na tylnym siedzeniu radiowozu, ten kopał go w brzuch i wierzgał - dodał.

Poszkodowany współpracował podczas przesłuchania policjantów. Jego skaleczenia nie okazały się na szczęście zbyt rozległe (miał na szyi kilkucentymetrową ranę). 13-latek został przebadany przez ratownika medycznego, ale odmówił transportu do szpitala.

Podejrzanemu postawiono zarzuty agresywnego pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia, napaści z podduszeniem, pobicia funkcjonariusza organów ścigania oraz odmowy wykonywania poleceń policjanta. Z uwagi na jego wiek, personalia chłopca nie zostały ujawnione. 

Emerytowany kolejarz zasztyletował byłego sołtysa. Obaj spoczywają na jednym cmentarzu
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają