Alina Kabajewa, Władimir Putin

i

Autor: East News Alina Kabajewa doczekała się festiwalu swojego imienia

Wojna na Ukrainie

Alina Kabajewa w szpitalu psychiatrycznym? "Jest teraz ciężarem"

2023-12-05 13:20

Co się dzieje z Aliną Kabajewą? Słynna była gimnastyczka olimpijska i rosyjska potentatka medialna od miesiąca nie jest widywana publicznie. Odkąd zaczęły krążyć plotki o rzekomej śmierci Władimira Putina, jego rzekoma kochanka zapadła się pod ziemię. Plotki te nie zostały potwierdzone przez żadne wiarygodne źródło, ale Kabajewej nadal nigdzie nie ma. Jeśli wierzyć jeszcze innym pogłoskom, los "kochanki Putina" jest zdecydowanie niewesoły...

General SVR: Nowe władze mają kłopot z Aliną Kabajewą. Nikołaj Patruszew ma straszny plan dotyczący "kochanki Putina"

Alinę Kabajewą od kilkunastu lat plotki łączą z Władimirem Putinem. Zwana "kochanką Putina" była gimnastyczka olimpijska podobno ma z nim dzieci, a ostatnio przebywa w rezydencji na Wałdaju - tam, gdzie zgodnie z plotkami o śmierci Putina ma być rzekomo trzymane zamrożone ciało prezydenta. Eks gimnastyczka olimpijska zwana "kochanką Putina" nie była widziana od ponad miesiąca, a zniknęła dokładnie wtedy, gdy zaczęły się plotki o rzekomej śmierci Putina - pisał niedawno "The Sun". "Jej potwierdzone obserwacje całkowicie ustały 22 października po międzynarodowym turnieju zorganizowanym w jej akademii". Według General SVR Kabajewa jest praktycznie w areszcie domowym, a władający teraz Rosją Nikołaj Patruszew niezbyt wie, co z nią zrobić. Teraz autorzy tajemniczego profilu, którego autorzy podają się za dawnych agentów rosyjskich służb, mają nowe doniesienia na ten temat.

"W rozwiązanie problemu może zaangażować się psychiatria karna. Toczą się różne rozmowy" 

Według tej wersji wydarzeń Patruszew i jego ludzie skłaniają się ku wysłaniu Kabajewej do... szpitala psychiatrycznego. Już wcześniej General SVR pisał, że przymusowe "leczenie" opornych wobec władz i w jakiś sposób niewygodnych Rosjan to ulubiony pomysł Patruszewa. Ponoć nawet Alina Kabajewa nie uniknie takiego losu. "W weekend Nikołaj Patruszew i jego ludzie rozmawiali o przyszłych losach konkubiny zmarłego prezydenta, Aliny Kabajewej i jej dzieci. Sprawa jest naprawdę pilna i wymaga szybkiego rozwiązania, którego jeszcze nie ma. Więzień zamku na Wałdaju staje się ciężarem dla rosyjskich władz. W rozwiązanie problemu może zaangażować się psychiatria karna. Toczą się różne rozmowy" - czytamy na General SVR.

Sonda
Co myślisz o General SVR?

Quiz. Wiedza ogólna o świętach Bożego Narodzenia. Uzyskasz maksimum punktów?

Pytanie 1 z 10
Zaczynamy od rozgrzewki. Ile powinno być potraw na wigilijnym stole?
Co dalej z Ukrainą? Czy PUTIN wygra tę WOJNĘ?!
Listen on Spreaker.