Angelina Jolie poderwała 26-latka! 48-latka przyłapana na randce

i

Autor: AP, Eastnews

On będzie nowym Bradem?!

Angelina Jolie poderwała 26-latka! 48-latka przyłapana na randce

2023-01-04 10:50

Czyżby to był nowy, gorący romans Angeliny Jolie (48 l.)?! Gwiazda została przyłapana na romantycznej kawce z 26-letnim aktorem. Paul Mescal (26 l.) i była żona Brada Pitta (60 l.) pogrążyli się w rozmowie. Młody gwiazdor "Normalnych ludzi" zdążył już nawet poznać córkę Angeliny Jolie. Czy to właśnie on zostanie nowym Bradem w życiu aktorki?

48-letnia Angelina Jolie widuje się z 26-letnim gwiazdorem! Paul Mescal nową miłością aktorki?

Angelina Jolie znów łączona ze znacznie młodszym mężczyzną! Sławna aktorka spotyka się z 26-letnim aktorem. Parę przyłapano na romantycznej randce w teatralnej kawiarni w Londynie. 48-letnia Angelina Jolie i 26-letni Paul Mescal pogrążyli się w rozmowie. Towarzyszyła im nawet nastoletnia Shiloh, córka Angeliny i Brada Pitta. Czyżby Paul Mescal był już dla Angeliny jak rodzina? Wcześniej aktorka oglądała 26-latka na deskach teatru w słynnej sztuce "Tramwaj zwany pożądaniem". Kim jest Paul Mescal? To młody irlandzki aktor znany przede wszystkim z ról teatralnych, sławę przyniósł mu udział w serialu "Normalni ludzie" z 2020 roku. Kto wie, może teraz Angelina załatwi mu kolejną dochodową rolę? Wcześniej Angelinę łączono z młodszym o 15 lat gwiazdorem muzyki. Był to The Weeknd (32 l.), czyli Abel Makkonen Tesfaye, kanadyjski wokalista i producent muzyczny.

Angelina Jolie i Brad Pitt. Historia miłości i rozstania

Angelina Jolie przez kilkanaście lat była w związku z Bradem Pittem, z którym ma szóstkę dzieci, wzięła z nim ślub w 2014 roku. Angelina Jolie i Brad Pitt rozstali się siedem lat temu. Aktorka złożyła pozew rozwodowy w 2016 roku po dwóch latach małżeństwa i dwunastu latach, które minęły, odkąd poznała Pitta na planie filmu "Pan i pani Smith". Aktorka chciała wyłącznej opieki nad sześciorgiem dzieci, które ma z Bradem Pittem, on chciał równych praw. Jak szacowali adwokaci zajmujący się rozwodami gwiazd w "Daily Mail", Brad i Angelina wydali po milion dolarów na prawników. Ostatecznie Brad wywalczył równy podział opieki nad dziećmi, a ostatnie plotki łączą go z bizneswoman Ines de Ramon (29 l.).

Sonda
Co sądzisz o dużej różnicy wieku w związku?

QUIZ. Najbardziej irytujące wątki polskich seriali 2022. Prawdziwy fan rozpozna co najmniej 7!

Pytanie 1 z 13
Kiedy trafił za kratki w "M jak miłość" fani Izy i Marcina odetchnęli z ulgą. Niestety, nie na długo...
Hotplota.pl: Renee Zellweger i Melania Trump coraz młodsze? Angelina Jolie radzi rodzicom
Nasi Partnerzy polecają