Była nastoletnią gwiazdą Cudownych lat. Ma 48 lat i tak teraz wygląda! Oczy wyszły nam z orbit

i

Autor: Instagram / danicamckellar; Invision/Invision/East News

DUŻO ZDJĘĆ!

Była nastoletnią gwiazdą "Cudownych lat". Teraz ma 48 lat i tak wygląda! Oczy wyszły nam z orbit

2023-08-01 10:00

Ten amerykański serial podbił serca Polaków. "Cudowne lata" emitowane na początku lat 90. przyciągały przed telewizory rzesze widzów, którzy śledzili losy nieśmiałego nastolatka, Kevina Arnolda, zakochanego w pięknej sąsiadce Winnie Cooper. Dziś ta dziewczynka ma już 48 lat, ale gdy patrzy się na jej zdjęcia, ciężko w to uwierzyć. Piękna Danica McKellar wygląda jak milion dolarów. Wow!

Piękna aktorka skończyła 48 lat. Zachwycała w znanym serialu

Akcja tego wielokrotnie nagradzanego i bijącego rekordy popularności - również w Polsce - serialu toczy się w końcówce lat 60. i na początku 70. Głównymi bohaterami są członkowie typowej amerykańskiej rodziny. Nastoletni Kevin Arnold mieszka ze starszym bratem, niemal dorosłą siostrą i rodzicami. Jego najlepszym przyjacielem jest jeszcze bardziej od niego nieśmiały Paul, a wielką miłością Winnie - koleżanka ze szkoły i z sąsiedztwa. 

Tak teraz wygląda gwiazda "Cudownych lat"

Od czasu, gdy serial święcił triumfy, minęło już kilkadziesiąt lat. Trudno w to jednak uwierzyć, gdy patrzy się na zdjęcia niezwykle aktywnej w mediach społecznościowych odtwórczyni roli Winnie, Daniki McKellar. Aktorka, która dziś ma 48 lat, zachwyca figurą, formą i wyglądem. Choć wydaje się to niemożliwe, gwiazda niewiele się zmieniła od czasu występów w "Cudownych latach". Wciąż ma tę samą burzę brązowych loków, błysk w oku i piękną, promienną cerę. Ostatnio zachwyciła serią zdjęć z wakacji na Kostaryce, jakie spędza z 13-letnim synem i obecnym mężem. 

Zobaczcie, jak teraz wygląda. Oto nasza galeria zdjęć!

Sonda
Jesteś fanem serialu Cudowne lata?
Grali parę w serialu. Zaiskrzyło w prawdziwym życiu. Aktorka "Barw szczęścia" potwierdziła związek
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany