90-letnia Joan Collins pokazała trochę ciała. Tak dziś wygląda Alexis z Dynastii. Przeżyjesz szok!

i

Autor: Henning Kaiser/AP

Trudno uwierzyć

90-letnia Joan Collins pokazała trochę ciała. Tak dziś wygląda Alexis z "Dynastii". Przeżyjesz szok!

2023-05-25 15:27

To prawdziwa gwiazda! Joan Collins, legendarna Alexis Colby z "Dynastii", parę dni temu obchodziła 90. urodziny. Zagraniczne serwisy plotkarskie zdradziły, jak tego dnia świętowała. 90-letnia aktorka pokazała się w seksownej kreacji odsłaniającej ramiona. Ciężko uwierzyć, że tak teraz wygląda!

Za jej kultową rolę bezwzględnej Alexis Colby widzowie ją kochali i jednocześnie jej nie znosili. Czołowy czarny charakter "Dynastii" wzbudzał mnóstwo emocji, Collins zachwycała też urodą i kreacjami - nie tylko na ekranie. Kilka dni temu obchodziła swoje 90. urodziny. Z tej okazji wraz z przyjaciółmi i rodziną bawiła się na imprezie w Londynie. Fotoreporterom udało się zrobić jej kilka zdjęć. Aktorka zapozowała razem z mężem, młodszym od niej o 32 lata Percym Gibsonem. Collins urodziny świętowała mając na sobie seksowną białą bluzkę, odsłaniającą ramiona. Naprawdę trudno uwierzyć, że aktorka ma już 90 lat.

Tak wygląda Alexis z "Dynastii". Czas się dla niej zatrzymał

"Page Six" przypomina, jak kilka miesięcy temu gwiazda świętowała Boże Narodzenie pluskając się w basenie w kostiumie w panterkę, a swoimi zdjęciami podzieliła się z fanami. Nie tak dawno pozowała też we własnym ogrodzie, mając na sobie seksowną skórzaną kurtkę, bryczesy i oficerki. Niekwestionowana ikona stylu jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie regularnie publikuje kadry ze swojego życia. Fani za każdym razem są pełni podziwu dla jej niesamowitej formy i radości życia. "Ty się chyba starzejesz wstecz", "Oszałamiająca", "Jak można tak pięknie wyglądać?" - nie szczędzą jej komplementów.

Joan Collins - oszałamiająca kariera i niełatwe życie

Joan Collins urodziła się w Londynie w 1933 roku. Zaczynała od kariery modelki, po raz pierwszy na ekranie pojawiła się mając 18 lat. Od tamtej pory grała w niezliczonej ilości przedstawień, filmów i seriali, jednak to rola Alexis Colby przyniosła jej największą sławę. W życiu prywatnym długo nie mogła odnaleźć szczęścia. Pięć razy stawała na ślubnym kobiercu, pierwszy mąż, jeszcze przed ślubem, zgwałcił ją. Potem chciał ją sprzedać arabskiemu szejkowi. Spokój odnalazła u boku Gibsona, z którym jest związana już od 20 lat. 

Sonda
Czy oglądałeś "Dynastię"?
Zofia Kucówna świętowała 90 urodziny w domu opieki. Były kwiaty, tort i łzy wzruszenia
Nasi Partnerzy polecają