Emily Ratajkowski ma już trzeciego faceta! Piękna Polka rzuciła dwóch kochanków dla jednego

i

Autor: //www.instagram.com/emrata/, instagram

Gorące romanse gwiazdy

Emily Ratajkowski ma już trzeciego faceta! Ma trzech kochanków naraz czy rzuciła dwóch dla jednego?!

2022-12-26 9:10

Emily Ratajkowski (31 l.) znowu wywołuje skandale! W wielkim świecie aż wrze od plotek na temat kolejnego mężczyzny u boku pięknej modelki polskiego pochodzenia. Dopiero co mówiło się, że Emily spotyka się z dwoma gwiazdorami naraz, a teraz do tego poszerzającego się stale grona dołączył jeszcze jeden wielbiciel wdzięków Polki.

Emily Ratajkowski spotyka się z trzema facetami naraz?! Kolejny mężczyzna u boku seksownej Polki

Ach ta Emily Ratajkowski (31 l.)! Pięknej Polce do szczęścia nie wystarcza jeden mężczyzna. W wielkim świecie aż wrze od plotek na temat kolejnego faceta u boku pięknej modelki polskiego pochodzenia. Dopiero co mówiło się, że Emily spotyka się z dwoma gwiazdorami naraz, a teraz do tego poszerzającego się stale grona dołączył jeszcze jeden wielbiciel wdzięków Polki. Jak informuje "Page Six", chodzi o niejakiego Jacka Greera (35 l.). To nowojorski artysta, który zajmuje się rysunkiem, fotografią, rzeźbą i projektowaniem ubrań. Para była widziana na randce w restauracji w Nowym Jorku. Pogrążyli się w ożywionej rozmowie, a potem się całowali.

Emily Ratajkowski nie wystarcza jeden kochanek naraz! Seks skandal z udziałem pięknej Polki

Bardzo trudno nadążyć ostatnimi czasy za życiem miłosnym Emily Ratajkowski. Modelka polskiego pochodzenia parę miesięcy temu złożyła wniosek o rozwód po czterech latach od ślubu z Sebastianem Bear-McClardem i dużo plotkowano o tym, że powodem były liczne zdrady producenta. Potem Emily Ratajkowski łączono z Bradem Pittem (59 l.), jednak romans z byłym mężem Angeliny Jolie nie przetrwał zbyt długo. Niespełna dwa tygodnie temu modelkę przyłapano w czułych objęciach byłego chłopaka Kim Kardashian, Pete'a Davidsona (29 l.). A w listopadzie "Page Six" napisał, że gorącej Emily nie wystarcza już jeden mężczyzna. Piękna modelka polskiego pochodzenia według plotek opisywanych przez amerykańskie media spotykała się wtedy z dwoma przystojniakami naraz, a jej drugim wybrankiem był DJ Orazio Rispo (35 l.). Ciekawe, czy wszyscy ci panowie wiedzą o sobie nawzajem? A może Pete Davidson, artysta i DJ dowiedzą się o wszystkim dopiero z gazet?!

Sonda
Czy lubisz Emily Ratajkowski?

QUIZ. TO wydarzyło się w 2022 roku. Myślisz, że będzie łatwo? Pomyśl jeszcze raz!

Pytanie 1 z 15
Niewątpliwie największym (i zarazem najgorszym) wydarzeniem mijającego roku była bandycka napaść Rosji na Ukrainę. Dziś mamy...
Emily Ratajkowski na golasa | ESKA XD - Hotplota #8
Nasi Partnerzy polecają