Dom Aliny Kabajewej w Szwajcarii wystawiony na sprzedaż! Potem ogłoszenie zniknęło

i

Autor: AP/Mikhail Metzel Dom Aliny Kabajewej w Szwajcarii wystawiony na sprzedaż! "Potem ogłoszenie zniknęło"

Wojna na Ukrainie

Gdzie jest Alina Kabajewa? Dom "kochanki Putina" został wystawiony na sprzedaż. Potem tajemnicze ogłoszenie zniknęło

2022-10-17 12:20

Alina Kabajewa naprawdę mieszka lub mieszkała w Szwajcarii, ale teraz zniknęła z tego kraju? Dziennikarze śledczy z "Dossier" informują, że rezydencja w Genewie, w której przez ostatnie lata mieszkała domniemana "kochanka Putina", została wystawiona na sprzedaż. Reporter podając się za asystenta bankiera próbował kupić ten dom. Czego się dowiedział?

Dom Aliny Kabajewej w Szwajcarii wystawiony na sprzedaż! "Potem ogłoszenie zniknęło"

Alina Kabajewa wielokrotnie została nazwana przez opozycjonistów rosyjskich "kochanką Putina". Liczne medialne doniesienia łączyły ją z rosyjskim dyktatorem. "Page Six" informowało jakiś czas temu, że Alina Kabajewa z dziećmi, których ojcem jest Putin, mieszkają w luksusowej rezydencji w Szwajcarii. Zostało to nawet oficjalnie zdementowane przez szwajcarskie władze. Jaka jest prawda? Może jednak coś jest na rzeczy? Sprawą zainteresowali się dziennikarze śledczy z "Dossier". Informują, że rezydencja w Genewie, w której przez ostatnie lata mieszkała domniemana "kochanka Putina", została wystawiona na sprzedaż za 75,5 miliona dolarów. Podobno chodzi o posiadłość Villa Hauterive przy ulicy Rampe de Cologny. To okolica zamieszkała przez najbogatszych Szwajcarów. Połowa tej rezydencji należy do... prezydenta Szwajcarii, a druga oficjalnie do finansisty Pierre'a Alaina Foliera i jego żony Wang Lin. W tej drugiej miała przebywać według "Dossier" Alina Kabajewa. Jest lub była faktyczną, choć nieoficjalną właścicielką, a może wynajmowała rezydencję? W każdym razie reporter podając się za asystenta pewnego bankiera próbował kupić ten dom, widząc ogłoszenie zamieszczone w internecie. Zadzwonił do pośrednika nieruchomości. Kiedy zapytał, czy willa ma coś wspólnego z Kabajewą, odpowiedziała mu tylko cisza. Gdy wysłał do agencji nieruchomości oficjalne zapytanie w tej sprawie już jako dziennikarz, ogłoszenie nagle zniknęło z internetu.

Alina Kabajewa jest "kochanką Putina"? "Mają synów w wieku 3 i 7 lat"

Alina Kabajewa jest łączona z rosyjskim dyktatorem od 2008 roku, kiedy to o jej rzekomym związku z Putinem napisał "Moskowskij Korespondent". Gazeta została szybko zamknięta po publikacji tekstu o tym romansie, oficjalnie z powodu problemów finansowych. W 2013 roku Putin rozwiódł się z żoną Ludmiłą, a według Nawalnego - szybko stanął na ślubnym kobiercu drugi raz właśnie z Aliną. "Page Six" pisał niedawno, że Kabajewa w ostatnich latach zdążyła urodzić Putinowi aż czworo dzieci, w tym bliźniaczki, a "Sonntagszeitung" wyśledził z kolei, że Alina Kabajewa ma z Putinem jednak tylko dwóch synów w wieku 3 i 7 lat.

Sonda
Czy Putin przegra wojnę?
Adamski o ataku rakietowym Rosji na Ukrainę: "Putin chciał osobistej zemsty" [Raport Walczaka]
Nasi Partnerzy polecają