Alina Kabajewa

i

Autor: AP Alina Kabajewa

Wojna na Ukrainie

Władimir Putin ostrzega rodzinę. Każe Kabajewej wyprowadzić się do bunkra?

2022-10-05 6:53

Władimir Putin zaczyna przygotowywać się do naciśnięcia "guzika atomowego"? Autorzy profilu General SVR, podający się za byłych agentów rosyjskich służb, ostrzegają. Podobno dyktator poinformował już swoją rodzinę i najbliższych współpracowników o możliwej ewakuacji do bunkra atomowego. Na liście ewakuowanych jest Alina Kabajewa, zwana "kochanką Putina". Gdzie jest bunkier Putina?

Putin szykuje się już na wojnę atomową? Uprzedził rodzinę, by była gotowa na ewakuację do bunkra. Na liście Alina Kabajewa

Czy Władimir Putin użyje broni jądrowej w wojnie na Ukrainie? Niedawno zagroził tym Zachodowi, co zrodziło nową falę obaw o światowe bezpieczeństwo. Nieobliczalny dyktator podkreślił w swoim przemówieniu z 21 września, że "to nie jest blef", a Rosja użyje wszelkich dostępnych środków, jeśli jej "integralność terytorialna będzie zagrożona". Dyktator dokonał niedawno aneksji czterech okupowanych obwodów Ukrainy, ale to nie przerwało pełnej sukcesów ukraińskiej kontrofensywy w tych miejscach. Teraz Putin traktuje to jako atak na Rosję, której jego zdaniem te obwody są częścią. W desperacji sięgnie po najstraszniejszą broń? Niestety, przed tym ostrzegają już także autorzy profilu w mediach społecznościowych General SVR, podający się za byłych agentów rosyjskich służb nadal mający źródła na Kremlu. Podobno dyktator poinformował już swoją rodzinę i najbliższych współpracowników o możliwej ewakuacji do bunkra atomowego. Na liście ewakuowanych jest Alina Kabajewa, zwana "kochanką Putina", zabrakło jednak uważanej za nieślubną córkę dyktatora Luizy Rozowej czy Dmitrija Miedwiediewa.

Alina Kabajewa jest "kochanką Putina"? "Mają synów w wieku 3 i 7 lat"

Alina Kabajewa jest łączona z rosyjskim dyktatorem od 2008 roku, kiedy to o jej rzekomym związku z Putinem napisał "Moskowskij Korespondent". Gazeta została szybko zamknięta po publikacji tekstu o tym romansie, oficjalnie z powodu problemów finansowych. W 2013 roku Putin rozwiódł się z żoną Ludmiłą, a według Nawalnego - szybko stanął na ślubnym kobiercu drugi raz właśnie z Aliną. "Page Six" pisał niedawno, że Kabajewa w ostatnich latach zdążyła urodzić Putinowi aż czworo dzieci, w tym bliźniaczki, a "Sonntagszeitung" wyśledził z kolei, że Alina Kabajewa ma z Putinem jednak tylko dwóch synów w wieku 3 i 7 lat. General SVR podawał w zeszłym miesiącu, że Kabajewa była w jeszcze jednej ciąży, ale Putin nakazał jej aborcję.

Gdzie znajduje się bunkier Putina? Podano możliwą lokalizację

Gdzie jest bunkier Putina? Czy Zachód jest w stanie go zniszczyć? Oczywiście lokalizacja bunkra, czy raczej kilku bunkrów w Rosji, które mają przetrwać każdy armageddon, jest ściśle tajna. Plotki na początku wojny na Ukrainie głosiły jednak, że bunkier Putina może znajdować się w masywie górskim Jamantau, którego główny wierzchołek jest najwyższym szczytem Uralu Południowego - gdzieś między Magnitogorskiem, Ufą a Czelabińskiem. W rejonie tym znajduje się Mieżgorje, zamknięte miasto, w którym kiedyś mieścił się łagier, obecnie to teren wojskowy.

Sonda
Czy Twoim zdaniem możliwe jest użycie broni jądrowej?
EXPRESS BIEDRZYCKIEJ Czy Putin użyje broni jądrowej? Ekspert mówi, co może nas czekać

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki