Alina Kabajewa

i

Autor: AP Alina Kabajewa

"Kochanka Putina" nagle zniknęła

Alina Kabajewa zniknęła, bo przeszła aborcję? "Putin naciskał, by usunęła ciążę"

2022-09-16 7:51

Alina Kabajewa była w piątym miesiącu ciąży, ale przeszła aborcję na rozkaz Władimira Putina - twierdzą autorzy profilu General SVR, podający się za byłych agentów rosyjskich służb, mający nadal źródła na Kremlu. Podobno po zabiegu usunięcia ciąży pojawiły się komplikacje zdrowotne i to dlatego "kochanka Putina" przestała pojawiać się publicznie, omijając nawet najważniejsze uroczystości.

Alina Kabajewa miała aborcję? Władimir Putin nie chciał narodzin kolejnego dziecka

Alina Kabajewa jest w trzeciej ciąży i urodzi Władimirowi Putinowi córkę - takie informacje podał w maju profil w mediach społecznościowych General SVR, którego autorzy podają się za byłych agentów rosyjskich służb mający nadal źródła na Kremlu. Podobno ciąża Kabajewej niemiło zaskoczyła wówczas rosyjskiego dyktatora. Jak podawał General SVR, Putin na wieść o tym, że znowu zostanie ojcem, miał powiedzieć: "Mam już wystarczająco dużo dzieci, a córek miałem już dość dawno temu". Potem Alina Kabajewa nagle przestała pojawiać się publicznie, zniknęła. Co się stało z "kochanką Putina", gdzie teraz jest? Sensacyjne doniesienia na ten temat publikuje ponownie General SVR. Alina Kabajewa była w piątym miesiącu ciąży, ale przeszła aborcję na rozkaz Władimira Putina - twierdzą autorzy tego profilu.

"Prezydent zaczął naciskać, by Alina dokonała aborcji, chociaż minął już dwudziesty tydzień ciąży. Po aborcji pojawiły się komplikacje i przez pewien czas Kabajewa nie mogła pojawiać się publicznie" 

"Kabajewa dawno nie pokazywała się publicznie. (...) Pisaliśmy już w maju tego roku, że jest w ciąży. Po tym, jak płeć dziecka została ujawniona, informowaliśmy, że Putin i Kabajewa będą mieli dziewczynkę. Ale prezydent Rosji uznał, że ciąża pojawiła się w niewłaściwym czasie. Myślał też, że nie chce narodzin kolejnego, nieplanowanego dziecka. W rezultacie relacje między Putinem a Kabajewą pogorszyły się, a pod koniec sierpnia prezydent zaczął naciskać, by Alina dokonała aborcji, chociaż minął już dwudziesty tydzień ciąży. Po aborcji pojawiły się komplikacje i przez pewien czas Kabajewa nie mogła pojawiać się publicznie" - piszą autorzy profilu General SVR.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Putin wysłał na wojnę kanibala mordercę! Tak uzupełnia braki kadrowe

PRZECZYTAJ TAKŻE: Zamach na Putina na ulicy?! "Huk i dużo dymu". Tajemnicze zdarzenie, możliwa zdrada!

Sonda
Popierasz sankcje wobec Rosji?

Alina Kabajewa jest "kochanką Putina"? "Mają synów w wieku 3 i 7 lat"

Alina Kabajewa jest łączona z rosyjskim dyktatorem od 2008 roku, kiedy to o jej rzekomym związku z Putinem napisał "Moskowskij Korespondent". Gazeta została szybko zamknięta po publikacji tekstu o tym romansie, oficjalnie z powodu problemów finansowych. W 2013 roku Putin rozwiódł się z żoną Ludmiłą, a według Nawalnego - szybko stanął na ślubnym kobiercu drugi raz właśnie z Aliną. "Page Six" pisał niedawno, że Kabajewa w ostatnich latach zdążyła urodzić Putinowi aż czworo dzieci, w tym bliźniaczki, a "Sonntagszeitung" wyśledził z kolei, że Alina Kabajewa ma z Putinem jednak tylko dwóch synów w wieku 3 i 7 lat.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Wojna na Ukrainie skończy się w 2022 roku?! Podano prawdopodobieństwo

PRZECZYTAJ TAKŻE: Wołodymyr Zełenski miał wypadek samochodowy! Wiadomo, w jakim stanie jest prezydent Ukrainy

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Uczciwie? Możesz świętować już od 6/10

Pytanie 1 z 10
Ile lat panowała królowa Elżbieta II?
Express Biedrzyckiej: Gen. Dukaczewski wprost o tym, jakie 3 cele wobec Polski ma Rosja Putina. Podał konkrety
Nasi Partnerzy polecają