Prezydent Rosji Władimir Putin

i

Autor: MIKHAIL KLIMENTYEV, SPUTNIK, KREMLIN POOL PHOTO VIA AP

Wojna na Ukrainie

Wojna na Ukrainie skończy się w 2022 roku?! Podano prawdopodobieństwo

2022-09-15 8:50

Kiedy skończy się wojna na Ukrainie i czy jej koniec przyniesie ostateczną porażkę Władimira Putina? Pierwsza połowa września to seria wspaniałych sukcesów ukraińskiej armii, która odbija kolejne terytoria z rąk rosyjskich okupantów. Teraz emerytowany oficer brytyjskiego lotnictwa ujawnia, jakie jest prawdopodobieństwo błyskawicznego zakończenia wojny na Ukrainie.

Wojna na Ukrainie może skończyć się w 2022 roku. Brytyjski oficer ocenia szansę na szybkie zwycięstwo sił ukraińskich i porażkę Putina

Wojna na Ukrainie trwa już ponad pół roku. W jej pierwszych dniach wielu obawiało się błyskawicznego sukcesu sił rosyjskich, zajęcia całej Ukrainy przez siły Władimira Putina i dalszego pochodu wojsk Rosji na zachód. Na szczęście tak się nie stało, a Ukraina zaskoczyła wszystkich swoją determinacją i skutecznością w obronie przed rosyjską agresją. Podczas wakacji słychać było głosy, że jesień okaże się decydująca dla losów wojny na Ukrainie - i tak właśnie się stało. Pierwsza połowa września to seria wspaniałych sukcesów ukraińskiej armii, która odbija kolejne terytoria z rąk rosyjskich okupantów. Kiedy skończy się wojna na Ukrainie? Czy jej koniec jest bliski i czy przyniesie ostateczną porażkę Władimira Putina? Emerytowany oficer brytyjskiego lotnictwa ujawnia, jakie jest prawdopodobieństwo błyskawicznego zakończenia wojny na Ukrainie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Wołodymyr Zełenski miał wypadek samochodowy! Wiadomo, w jakim stanie jest prezydent Ukrainy

PRZECZYTAJ TAKŻE: Meghan Markle walczyła o tytuły książęce po śmierci Elżbiety II?! "Byli natarczywi"

Sonda
Czy wierzysz, że wojna na Ukrainie skończy się w 2022 roku?

"Jest 30-40 proc. szans na upadek rosyjskich wojsk do Bożego Narodzenia"

Edward Stringer w rozmowie z telewizją Sky News ocenił, że istnieje dość wysokie prawdopodobieństwo zakończenia wojny na Ukrainie jeszcze w 2022 roku. "Jest 30-40 proc. szans na upadek rosyjskich wojsk do Bożego Narodzenia" - powiedział emerytowany oficer brytyjskiego lotnictwa. Według Edwarda Stringera Rosjanie są zbyt osłabieni, żeby móc przegrupować wojska i zyskać siły potrzebne do nowego uderzenia na Ukrainę. Brytyjski wojskowy uważa też, że ukraińska armia może wyzwolić spod rosyjskiej okupacji całe swoje terytorium. "To stawia pod znakiem zapytania przyszłość Putina. Zachód powinien teraz intensywnie myśleć o tym, jak będzie wyglądał świat po Putinie" - zakończył swój wywód ekspert.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Putin stracił miliardy przez wojnę na Ukrainie! Ujawniono liczby, to zaboli dyktatora

PRZECZYTAJ TAKŻE: Żona rzecznika Putina imprezuje w Grecji! Tatiana Nawka balanguje na terenie NATO

QUIZ. Polacy też mieli swoich królów. Ile o nich wiesz? Korona na głowie za 8/10

Pytanie 1 z 10
Zacznijmy od królowej. Wskaż prawdziwą informację o Jadwidze Andegaweńskiej
Wojna na Ukrainie trwa już pół roku. Barbarzyństwo Kremla nie ustaje
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany