Meghan Markle i książę Harry zdecydowali się na adopcję. 7-latek zamieszka z kurczakami

i

Autor: Shutterstock Meghan Markle i książę Harry zdecydowali się na adopcję. 7-latek zamieszka z kurczakami

Awantura po śmierci Elżbiety II

Meghan Markle chce, by Lilibet i Archie nosili tytuły książęce. Walka po śmierci Elżbiety II!

2022-09-16 20:57

Meghan Markle i książę Harry wojowali o tytuły Ich Królewskich Wysokości dla swoich dzieci tuż po śmierci Elżbiety II? Takie oskarżenia wobec uciekinierów z brytyjskiej rodziny królewskiej wysunął "The Sun". Podobno król Karol III nie zgodził się na wszystkie żądania, a Meghan Markle i Harry są "wściekli".

Meghan Markle i książę Harry walczą z rodziną królewską o tytuły dla swoich dzieci. "Odkąd królowa umarła, są nieustępliwi"

Śmierć królowej Elżbiety II wstrząsnęła milionami ludzi na całym świecie, a członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej podczas uroczystości upamiętniających monarchinię wyglądają na szczerze poruszonych jej utratą. Nie milkną komentarze na temat wspólnych publicznych wystąpień księcia Williama z księżną Kate oraz Meghan Markle z księciem Harrym. Czy zwaśnieni bracia pojednają się podczas uroczystości pogrzebowych Elżbiety II? Czy chociaż w tak podniosłej chwili Harry i Meghan zrezygnują z wojowania z rodziną królewską? Według "The Sun" - nic z tych rzeczy. Podobno Meghan Markle i książę Harry wojowali o tytuły Ich Królewskich Wysokości dla swoich dzieci tuż po śmierci Elżbiety II! Sytuacja taka byłaby o tyle dziwna, że po dobrowolnym porzuceniu obowiązków pracujących członków brytyjskiej rodziny królewskiej sami Meghan Markle i książę Harry nie mogą już używać tytułów Ich Królewskich Wysokości, a jedynie tytułów księcia i księżnej. Jednak według "The Sun", uważają, że ich dzieci, Archie (3 l.) i Lilibet (1 rok) powinny takie tytuły posiadać. Dlatego mieli wykłócać się z Karolem o te zaszczyty...

PRZECZYTAJ TAKŻE: Nowy wywiad Meghan Markle o rodzinie królewskiej! Nie zostawiono na księżnej suchej nitki

PRZECZYTAJ TAKŻE: Samochód księżnej Diany zderzył się z innym przed wypadkiem! 25. rocznica jej śmierci. GALERIA ZDJĘĆ

Sonda
Śmierć królowej Elżbiety Tobą wstrząsnęła?

Meghan i Harry "Są wściekli, że Archie i Lilibet nie mogą zyskać tytułów Ich Królewskich Wysokości"

"Było bardzo dużo rozmów w ciągu ostatniego tygodnia. oni [Meghan i harry] byli natarczywi, domagając się, by Archie i Lilibet byli księciem i księżniczką. Byli nieustępliwi, odkąd królowa umarła. Ale ostatecznie są wściekli, że Archie i Lilibet nie mogą zyskać tytułów HRH [Ich Królewskich Wysokości]. Taka jest umowa - mogą być księciem i księżniczką, ale nie HRH, ponieważ nie są pracującymi członkami brytyjskiej rodziny królewskiej" - ujawniło "The Sun" tajemnicze źródło.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Meghan Markle pokazała się odmieniona! Zupełna zmiana fryzury, to szok!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Księżna Diana chciała zostawić dzieci w Wielkiej Brytanii i uciec do USA?! Ochraniarz ujawnia

QUIZ. Co znaczą te angielskie słowa? Zobacz, czy odpowiesz na podchwytliwe pytania!

Pytanie 1 z 10
Barrister to...
Królowa Elżbieta II nie żyje. Król Karol III to potomek polskiego generała
Nasi Partnerzy polecają