Księżna Diana chciała porzucić dzieci i uciec do USA?! Ochraniarz ujawnia

i

Autor: East News Księżna Diana chciała porzucić dzieci i uciec do USA?! Ochraniarz ujawnia

Rodzina królewska

Księżna Diana chciała zostawić dzieci w Wielkiej Brytanii i uciec do USA?! Ochroniarz ujawnia

2022-08-28 13:40

Dawny ochroniarz księżnej Diany ujawnia szokujące fakty na temat jej życia! Lee Sansum ochraniał Królową Ludzkich Serc w ostatnich latach jej życia. W książce "Protecting Diana: A Bodyguard's Story" opisał, jak Diana rozpaczliwie próbowała chronić swoich synów przed paparazzi. Była gotowa ponieść jak największe ofiary, lecz nie zdążyła.

Księżna Diana planowała ucieczkę do USA bez synów. Ochroniarz ujawnia dramatyczną decyzję Królowej Ludzkich Serc

Księżna Diana do dziś jest jedną z najbardziej uwielbianych postaci z brytyjskiej rodziny królewskiej. Miała zaledwie 36 lat, gdy zginęła w tragicznym wypadku samochodowym we Francji u boku kochanka. Książę Harry miał wtedy 13 lat, jego brat William - 15. Bardzo przeżyli śmierć matki i zdaniem wielu do dziś nie otrząsnęli się z tego dramatu. Życie Diany było już przedmiotem niezliczonych analiz, teorii spiskowych i wspomnień. Teraz swoje trzy grosze dorzucił do tego ostatniego zbioru dorzucił dawny ochroniarz matki Harry'ego i Williama. Lee Sansum ochraniał Królową Ludzkich Serc w ostatnich latach jej życia. W książce "Protecting Diana: A Bodyguard's Story" opisał, jak Diana rozpaczliwie próbowała chronić swoich synów przed paparazzi. Według Sansuma księżna zwierzyła mu się, że zamierza wyprowadzić się do Stanów Zjednoczonych, bo w Wielkiej Brytanii jest zbyt silnie atakowana przez prasę i paparazzich.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Ciężarówka wjechała w tłum! Trzy osoby nie żyją. Wypadek czy zamach? ZDJĘCIA

PRZECZYTAJ TAKŻE: Meghan Markle i książę Harry zdecydowali się na adopcję. 7-latek zamieszka z kurczakami

Diana chciała zostawić dzieci w Wielkiej Brytanii, by chronić ich przed brytyjskimi mediami. 31 sierpnia 2022 roku będzie 25. rocznica śmierci księżnej Diany

Na pytanie ochroniarza o to, czy zabierze ze sobą synów, miała odpowiedzieć, że nigdy by jej na to nie pozwolono z uwagi na to, że William jest wśród przyszłych królów, a Harry też znajduje się na jednym z pierwszych miejsc w kolejce do brytyjskiego tronu. Diana żaliła się, że przez swoje plany będzie widywać dzieci tylko podczas szkolnych wakacji. Zdaniem ochroniarza Diana chciała wyprowadzki do USA, żeby chronić nie tylko siebie, ale i dzieci przed brytyjskimi mediami. Nie zdążyła. Zginęła wraz z kochankiem w wypadku samochodowym w Paryżu w 1997 roku, a 31 sierpnia będziemy obchodzić kolejną, 25-tą rocznicę jej śmierci.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Nat nie żyje! Zmarł Joe E. Tata, gwiazdor serialu "Beverly Hills 90210"

PRZECZYTAJ TAKŻE: Córka Madonny też zaczyna śpiewać! Zasłoniła tylko sutki

Sonda
Czy wierzysz w to, że Diana mogła zostać zamordowana?

QUIZ. Co wiesz o brytyjskiej rodzinie królewskiej? NOWY test tylko dla ekspertów!

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się syn Meghan Markle i księcia Harry'ego?
Księżna Yorku w Dąbrowie Górniczej odwiedziła ukraińskie dzieci
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany