Meghan

i

Autor: AP Meghan

Rodzina królewska

Nowy wywiad Meghan Markle o rodzinie królewskiej! Nie zostawiono na księżnej suchej nitki

2022-09-01 7:10

Najnowszy wywiad Meghan Markle o brytyjskiej rodzinie królewskiej wywołał chyba jeszcze większą burzę, niż jej i Harry'ego rozmowa z Oprah Winfrey! W magazynie "Cut" Meghan m.in. porównała się do Nelsona Mandeli. Mnożą się memy i artykuły... Na księżnej Sussex nie zostawiono suchej nitki.

Meghan Markle w magazynie "Cut". Porównała się do Nelsona Mandeli. Burzliwa reakcja na słowa księżnej

Meghan Markle zaliczyła potężną gafę, która na pewno już zawsze będzie jej wypominana. Gafa była na tyle niestosowna, że wywołała chyba jeszcze większą burzę, niż rozmowa Meghan i Harry'ego z Oprah Winfrey! Co się stało? W magazynie "Cut" Meghan Markle po raz kolejny opowiedziała o tym, jak źle jej się żyło w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Z tej okazji porównała się... do Nelsona Mandeli. Wspomniała, jak podczas premiery "Króla Lwa" podszedł do niej ktoś z filmowej ekipy, kto pochodził z RPA. Osoba ta powiedziała coś, co Meghan uznała za stosowne zacytować z całą powagą, bez żadnego komentarza: "Spojrzał na mnie i to było jak światłość. Powiedział: 'Chcę tylko, żebyś wiedziała, że kiedy poprzez ślub dołączyłaś do tej rodziny, radowaliśmy się na ulicach tak samo jak wtedy, gdy uwolniono z więzienia Nelsona Mandelę". Nelson Mandela spędził w więzieniu 27 lat za walkę z apartheidem. Najwyraźniej Meghan Markle zgodziła się z tym, że jej dokonania są co najmniej tak samo istotne.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Samochód księżnej Diany zderzył się z innym przed wypadkiem! Dziś 25. rocznica jej śmierci. GALERIA ZDJĘĆ

PRZECZYTAJ TAKŻE: Meghan Markle pokazała się odmieniona! Zupełna zmiana fryzury, to szok!

Sonda
Jesteś po stronie Meghan czy Pałacu?

Wnuk Nelsona Mandeli też skrytykował Meghan Markle

Na reakcje nie trzeba było długo czekać. Między innymi "New York Post" opublikował bardzo krytyczny wobec Meghan artykuł, opatrując go tytułem "Toddler and Tiara", nawiązującym do nazwy reality show o konkursach piękności dla dzieci: "Dzieci i Tiary". Jako ilustrację wykorzystano fotomontaż przedstawiający naburmuszoną uczestniczkę takiego dziecięcego konkursu z twarzą niezadowolonej Meghan Markle. "Ona nie ma już prawdziwych przyjaciół. Inaczej ktoś by jej powiedział: Meghan, może byłoby lepiej, gdybyś nie porównywała się do Nelsona Mandeli?" - pisze publicystka "NY Post". Na temat niesmacznych słów księżnej wypowiedział się już nawet dla "Daily Mail" wnuk Mandeli. "Byłem zaskoczony jej słowami. Przecież tego nie da się porównać z czyimś ślubem" - stwierdził Zwelivelile 'Mandla' Mandela.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Księżna Diana chciała zostawić dzieci w Wielkiej Brytanii i uciec do USA?! Ochraniarz ujawnia

PRZECZYTAJ TAKŻE: Meghan Markle ujawniła romans księcia Williama?! Szokujące oskarżenia

QUIZ. Co wiesz o Meghan Markle? Tylko dla znawców brytyjskiej rodziny królewskiej!

Pytanie 1 z 10
Meghan Markle prowadziła bloga o nazwie "The Tig". Skąd taka nazwa?
Meghan Markle o RASIZMIE w rodzinie królewskiej. Wywiad u Oprah Winfrey
Nasi Partnerzy polecają