Prezydent Rosji Władimir Putin

i

Autor: AP PHOTO/ALEXANDER ZEMLIANICHENKO, POOL

Wojna na Ukrainie

Zamach na Putina na ulicy?! "Huk i dużo dymu". Tajemnicze zdarzenie, możliwa zdrada!

2022-09-15 12:36

Tajemnicze zdarzenie podczas transportu Władimira Putina rządową limuzyną! Profil General SVR w mediach społecznościowych, którego autorzy podają się za dawnych agentów rosyjskich służb mających nadal źródła na Kremlu, poinformował o możliwej próbie zamachu na Putina. Coś wybuchło w samochodzie rosyjskiego dyktatora. Jaki był finał tego zdarzenia? Czy Putin ucierpiał?

Zamach na Putina w Moskwie. Karetka zajechała drogę kolumnie rządowej, potem rozległ się wybuch

Od wybuchu wojny na Ukrainie wielu zastanawiało się, czy możliwy jest zamach na Władimira Putina, pucz w Rosji lub bunt społeczeństwa. Sondaże wskazują na ogromne poparcie dla dyktatora, jednak podobno na Kremlu nie wszyscy są tak samo zachwyceni. Plotkom o rosnącym niezadowoleniu elit sprzyjają kolejne porażki sił rosyjskich na froncie. Ukraińska armia przeprowadza właśnie pełną sukcesów kontrofensywę. Nie brak opinii, że wojna na Ukrainie skończy się jeszcze w 2022 roku. Czy dni Putina są policzone? Czy ktoś w Rosji chce się go pozbyć? Możliwe, że niedawno było o krok od zabójstwa Putina! Profil General SVR w mediach społecznościowych, którego autorzy podają się za dawnych agentów rosyjskich służb mających nadal źródła na Kremlu, poinformował o możliwej próbie zamachu na Putina. Nie sprecyzowano, kiedy dokładnie zdarzenie miało miejsce. W każdym razie stało się to, kiedy kolumna pięciu rządowych limuzyn wiozła Putina do jego siedziby z Kremla. Putin siedział w trzecim aucie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Wojna na Ukrainie skończy się w 2022 roku?! Podano prawdopodobieństwo

PRZECZYTAJ TAKŻE: Wołodymyr Zełenski miał wypadek samochodowy! Wiadomo, w jakim stanie jest prezydent Ukrainy

Sonda
Ile potrwają jeszcze rządy Putina w Rosji?

"Usłyszano głośny wybuch od strony lewego koła, a potem pojawił się gęsty dym"

Jak piszą autorzy General SVR, co cytuje "Daily Star", w pewnym momencie pierwszemu pojazdowi z kolumny zajechała drogę karetka pogotowia. Auto stanęło, a drugie zaczęło objeżdżać przeszkodę. Nagle z pojazdem, w którym był Putin, stało się coś niespodziewanego! "Usłyszano głośny wybuch od strony lewego koła, a potem pojawił się gęsty dym". Kierowca auta z Putinem zdołał odjechać z miejsca zdarzenia, a w karetce znaleziono ciało jednej osoby. Według General SVR paru ludzi zajmujących się osobistą ochroną prezydenta zostało aresztowanych, a trzech zniknęło i ich los pozostaje nieznany.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Znów groźna sytuacja przy trumnie Elżbiety II! "Upadli na ziemię na oczach wszystkich". WIDEO

PRZECZYTAJ TAKŻE: Smutne urodziny księcia Harry'ego. Jego zachowanie nad trumną królowej Elżbiety II wywołało burzę

QUIZ. Polacy też mieli swoich królów. Ile o nich wiesz? Korona na głowie za 8/10

Pytanie 1 z 10
Zacznijmy od królowej. Wskaż prawdziwą informację o Jadwidze Andegaweńskiej
Awantura w Sejmie! Kaczyński: Wiedziałem, że to jest agentura Putina!