Znów groźna sytuacja przy trumnie Elżbiety II! Upadł na ziemię

i

Autor: AP Znów groźna sytuacja przy trumnie Elżbiety II! "Upadł na ziemię"

Śmierć królowej Elżbiety II

Strażnicy królewscy mdleją przy trumnie Elżbiety II! "Upadli na ziemię na oczach wszystkich". WIDEO

2022-09-15 22:06

Trumna z ciałem królowej Elżbiety II jest wystawiona w Westminister Hall, gdzie nieustannie towarzyszą jej wartownicy. Doszło do kolejnej niebezpiecznej sytuacji! Już drugi strażnik pełniący wartę przy trumnie zmarłej 8 września brytyjskiej monarchini stracił przytomność. Nagrania z tych dramatycznie wyglądających wydarzeń przedostały się do mediów. Co tam dokładnie się stało?

Uroczystości pogrzebowe królowej Elżbiety II. Dwa dramatyczne incydenty przy trumnie zmarłej monarchini

Uroczystości pożegnania królowej Elżbiety II trwają już od tygodnia. Pogrzeb Elżbiety II odbędzie się w poniedziałek, 19 września, o godzinie 12 czasu polskiego. Zmarłą 8 września sędziwa monarchini żegnana jest nie tylko przez najbliższych z brytyjskiej rodziny królewskiej, ale i przez miliony Brytyjczyków. Kolejka do Westminister Hall, gdzie wystawiona jest trumna z ciałem królowej brytyjskiej, liczy już sobie parę kilometrów i trzeba liczyć się z kilkunastogodzinnym oczekiwaniem, by osobiście oddać hołd królowej. Chętnych jednak nie brakuje. Długie uroczystości, które zakończą się pogrzebem Elżbiety II w poniedziałek, 19 września, mają niekiedy dramatyczny przebieg. Nie wszyscy są w stanie wytrzymać emocje i długie stanie w jednym miejscu. Tuż przy trumnie z ciałem Elżbiety II drugi raz doszło do niebezpiecznej sytuacji. Kolejny strażnik pełniący wartę przy trumnie zmarłej 8 września brytyjskiej monarchini stracił przytomność. Nagrania z tych dramatycznie wyglądających wydarzeń przedostały się do mediów. Co się stało?

PRZECZYTAJ TAKŻE: Meghan Markle walczyła o tytuły książęce po śmierci Elżbiety II?! "Byli natarczywi"

PRZECZYTAJ TAKŻE: "To się skończy we łzach". Przyjaciółka rodziny królewskiej o małżeństwie Meghan Markle

Sonda
Będziesz oglądał pogrzeb Elżbiety II?

Strażnicy mdleją przy trumnie królowej. Kiedy odbędzie się pogrzeb Elżbiety II?

Do pierwszego incydentu doszło w Edynburgu, gdzie grupa królewskich łuczników miała oddać hołd Elżbiecie II. Trumnę wynoszono właśnie z katedry św. Idziego, gdy nagle jeden z łuczników stracił przytomność i osunął się na ziemię na oczach wszystkich! Od razu pospieszono mu na ratunek. Na szczęście skończyło się na strachu. Drugi incydent był jeszcze bardziej dramatyczny. Tym razem zemdlał strażnik pełniący wartę bezpośrednio przy trumnie, w Pałacu Westministerskim. Na nagraniu, które trafiło do brytyjskich mediów i na Twittera, widzimy, jak jeden z wartowników chwieje się, a potem osuwa z postumentu, na którym stoi trumna z ciałem królowej. Na ratunek ruszają mu koledzy i inne osoby zgromadzone w Westminister Hall. 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Wojna na Ukrainie skończy się w 2022 roku?! Podano prawdopodobieństwo

PRZECZYTAJ TAKŻE: Wołodymyr Zełenski miał wypadek samochodowy! Wiadomo, w jakim stanie jest prezydent Ukrainy

QUIZ. Co wiesz o brytyjskiej rodzinie królewskiej? NOWY test tylko dla ekspertów!

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się syn Meghan Markle i księcia Harry'ego?
"Wielką Brytanię czeka okres dwóch królów" Ekspert ujawnia kulisy relacji w rodzinie królewskiej
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany