Książę Harry

i

Autor: AP Książę Harry

Śmierć królowej Elżbiety II

Smutne urodziny księcia Harry'ego. Jego zachowanie nad trumną królowej Elżbiety II wywołało burzę

2022-09-16 20:55

Książę Harry urodził się 15 września 1984 roku i kończy dziś 38 lat. W tym roku urodziny księcia Harry'ego są wyjątkowo smutne. Przypadły w samym środku uroczystości pożegnania zmarłej 8 września królowej Elżbiety II. Zachowanie Harry'ego nad trumną ukochanej prababci jednych wzruszyło, innych zniesmaczyło. Co zrobił Harry?

Urodziny księcia Harry'ego. 15 września książę kończy 38 lat. Smutne urodziny w cieniu śmierci królowej

Książę Harry za młodych lat każde swoje urodziny spędzał na hulankach i swawolach. Potrafił wywołać niejeden skandal balowaniem do upadłego. Kto by przypuszczał, że jedne z urodzin księcia będą tak bardzo smutne, tak bardzo inne od wszystkich pozostałych? Książę Harry urodził się 15 września 1984 roku i kończy dziś 38 lat. W tym roku urodziny księcia Harry'ego zeszły jednak w jego życiu na daleki plan. Przypadły bowiem w samym środku uroczystości pożegnania zmarłej 8 września królowej Elżbiety II, jego babci.

O imprezach i świętowaniu nie może być w tej sytuacji mowy. Książę na pewno w ogóle o tym nie myśli. Podczas uroczystości w Pałacu Westministerskim widać było, że śmierć ukochanej babci poruszyła go do głębi. Zachowanie Harry'ego nad trumną królowej jednych wzruszyło, innych zniesmaczyło.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Znów groźna sytuacja przy trumnie Elżbiety II! "Upadli na ziemię na oczach wszystkich". WIDEO

PRZECZYTAJ TAKŻE: Meghan Markle walczyła o tytuły książęce po śmierci Elżbiety II?! "Byli natarczywi"

Sonda
Lubisz księcia Harry'ego i księżną Meghan?

Trzy gesty księcia Harry'ego. Okazywał emocje, William stał obok opanowany

Co takiego zrobił Harry? Falę komentarzy w prasie i w mediach społecznościowych wywołało kilka różnych jego gestów i kontrast widoczny między zachowaniem obecnego tuż obok księcia Williama a tym, co robił Harry. William, mimo bólu malującego się na twarzy, pozostawał opanowany. Harry w pewnym momencie nie pohamował łez i zakrył na chwilę twarz dłonią... Idąc w stronę trumny, trzymał za rękę żonę Meghan, podczas gdy Kate i William nie dotykali się. Za ręce trzymali się za to także Zara Phillips z mężem. To nie wszystko. Gdy członkowie rodziny królewskiej odjeżdżali z Westminister Hall, Harry otworzył żonie, księżnej Meghan Markle, drzwi samochodu. Jedni byli zachwyceni jego gestem, inni uznali, że trzymanie się za ręce i otwieranie drzwi było próbą zwrócenia na siebie uwagi i brakiem szacunku wobec obowiązującego protokołu.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Nowy wywiad Meghan Markle o rodzinie królewskiej! Nie zostawiono na księżnej suchej nitki

PRZECZYTAJ TAKŻE: Meghan Markle pokazała się odmieniona! Zupełna zmiana fryzury, to szok!

Król czy książę? Banalny test z historii Polski. 8/10 to plan minimum!

Pytanie 1 z 10
Mieszko II Lambert
Królowa Elżbieta II nie żyje. Król Karol III to potomek polskiego generała
Nasi Partnerzy polecają