Prezydent Rosji Władimir Putin

i

Autor: AP PHOTO/ALEXANDER ZEMLIANICHENKO, POOL

Wojna na Ukrainie

Putin wysłał na wojnę kanibala mordercę! Tak uzupełnia braki kadrowe

2022-09-16 6:50

Rosjanom tak bardzo brakuje ludzi, którzy mogliby uzupełnić braki kadrowe w armii, że wypuszczają już z więzień nawet najbardziej niebezpiecznych przestępców - alarmuje Olga Romanowa, działaczka rosyjskiej niezależnej organizacji pozarządowej Ruś Siedząca. Dwa miesiące temu ta sama działaczka informowała, że na wojnę jadą już skazani za lżejsze przestępstwa. Teraz Putin bierze wszystkich, nawet kanibala.

W rosyjskiej armii brakuje ludzi, więc Putin wypuszcza z więzień nawet morderców. Kanibal też pojechał na wojnę na Ukrainie

Władimir Putin wypuszcza więźniów z zakładów karnych, jeśli tylko zgodzą się pojechać na wojnę na Ukrainie. Takie informacje przekazała jeszcze na początku lipca Olga Romanowa, działaczka rosyjskiej niezależnej organizacji pozarządowej Ruś Siedząca. Działaczka informowała, że na wojnę jadą skazani za względnie lżejsze przestępstwa, a nie mordercy. Niestety, teraz Olga Romanowa ogłosiła, że zdesperowany Putin już bierze wszystkich, nawet największych zwyrodnialców. Podała przykład werbunku do rosyjskiej armii w najcięższych koloniach karnych w obwodzie saratowskim. "Jest tam jedno bardzo specjalne więzienie. Stamtąd wzięto mordercę, który, że tak powiem, ma w swoim dorobku kanibalizm. On też pojechał na wojnę" - powiedziała Romanowa. Rosjanie nie gardzą też gwałcicielami, którzy tylko marzą o tym, by wyrwać się zza krat i gwałcić dalej. "Biorą też tych, którzy trafili do więzienia za ciężkie pobicia. Teraz zaczęli brać ludzi skazanych za gwałty, ale do oddzielnego oddziału" - mówi Romanowa.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Zamach na Putina na ulicy?! "Huk i dużo dymu". Tajemnicze zdarzenie, możliwa zdrada!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Wojna na Ukrainie skończy się w 2022 roku?! Podano prawdopodobieństwo

Sonda
Czy wierzysz, że Ukraina wygra wojnę?

Zwyrodnialcy wychodzą zza krat i jadą na Ukrainę. Rosjanie obiecują im anulowanie wyroku za gwałty i zabójstwa

O sprawie pisał wcześniej niemiecki dziennik "Bild". „Otrzymaliśmy informacje z trzech rosyjskich więzień spod Petersburga, że pojawili się tam umundurowani mężczyźni i zaproponowali więźniom udanie się na front, gdzie mieliby walczyć z nazistami. Skontaktowała się z nami partnerka mężczyzny, skazanego na cztery lata więzienia za kradzież, który zgłosił się do takiego oddziału i niedługo ma wyjechać na Ukrainę. Podobno tylko z jednego obozu karnego na front ma trafić czterdziestu mężczyzn” – mówiła dla "Bilda" Olga Romanowa. Rosjanie obiecywali więźniom 3 tysiące euro żołdu, anulowanie wyroku i wymazanie z rejestrów informacji o tym, że kiedykolwiek byli karani.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Wołodymyr Zełenski miał wypadek samochodowy! Wiadomo, w jakim stanie jest prezydent Ukrainy

PRZECZYTAJ TAKŻE: Putin nabrał się na podstęp Ukrainy! Trudno uwierzyć, co zbombardował

Quiz. To samo brzmienie, ale inne znaczenie. Wiesz jakie to słowa?

Pytanie 1 z 12
Na początek coś łatwego. Myszka to:
Sedno Sprawy - Wojciech Skurkiewicz - OFENSYWA UKRAINY JEST PRZEŁOMOWA DLA LOSÓW WOJNY
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany