Alina Kabajewa

i

Autor: AP Alina Kabajewa

Wojna na Ukrainie

Oszałamiający majątek "kochanki Putina"! Alina Kabajewa i jej rodzina żyją w luksusie

2022-10-16 9:50

Alina Kabajewa została obsypana najkosztowniejszymi prezentami przez Władimira Putina, nawet jej babcia dostała dwa luksusowe apartamenty w Moskwie - pisze opozycyjny portal Meduza. Była gimnastyczka zwana "kochanką Putina" oficjalnie dostawała nieruchomości od różnych przyjaciół rosyjskiego prezydenta. Ile ma rezydencji Alina Kabajewa?

Alina Kabajewa ma ogromny majątek w Rosji. Władimir Putin obsypał ją prezentami za miliony dolarów

Alina Kabajewa to postać, która otoczona jest w Rosji wielką tajemnicą. Nazywana przez media "kochanką Putina", nigdy nie potwierdziła związku z rosyjskim dyktatorem ani urodzenia mu kilkorga dzieci. Plotki na jej temat pojawiają się także od czasu wybuchu wojny na Ukrainie, przykładowo General SVR podawał, że Kabajewa była w ciąży, jednak Władimir Putin nakazał jej aborcję, potem zaś, że kazał jej być gotową na ewakuację do bunkra atomowego. Tymczasem opozycyjny portal Meduza pochylił się nad równie tajemniczym majątkiem Aliny Kabajewej w artykule: "'Co powinniśmy zrobić z Kabajewą?' Plan pośredników Putina związany z majątkiem byłej gimnastyczki olimpijskiej". Sportsmenka zwana "kochanką Putina" oficjalnie dostawała nieruchomości od różnych przyjaciół rosyjskiego prezydenta, a tak naprawdę od niego samego - twierdzi Meduza. Alina Kabajewa zostałą obsypana najkosztowniejszymi prezentami przez Władimira Putina, nawet jej babcia dostała dwa luksusowe apartamenty w Moskwie. Według Meduzy Kabajewa i jej rodzina mają w Rosji nieruchomości za około 39 milionów dolarów. Gimnastyczka, jej babcia i siostra posiadają w sumie 10 luksusowych nieruchomości w Moskwie i Sankt Petersburgu, a także dacze w rejonie Moskwy i Soczi. Do tego dochodzi willa w Szwajcarii za 80 milionów dolarów, a Kabajewa przynajmniej do 2018 roku zarabała 12,3 mln dolarów w National Media Group.

Alina Kabajewa jest "kochanką Putina"? "Mają synów w wieku 3 i 7 lat"

Alina Kabajewa jest łączona z rosyjskim dyktatorem od 2008 roku, kiedy to o jej rzekomym związku z Putinem napisał "Moskowskij Korespondent". Gazeta została szybko zamknięta po publikacji tekstu o tym romansie, oficjalnie z powodu problemów finansowych. W 2013 roku Putin rozwiódł się z żoną Ludmiłą, a według Nawalnego - szybko stanął na ślubnym kobiercu drugi raz właśnie z Aliną. "Page Six" pisał niedawno, że Kabajewa w ostatnich latach zdążyła urodzić Putinowi aż czworo dzieci, w tym bliźniaczki, a "Sonntagszeitung" wyśledził z kolei, że Alina Kabajewa ma z Putinem jednak tylko dwóch synów w wieku 3 i 7 lat.

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Najmniejsze stolice świata. Wiesz, w którym państwie leżą?

Pytanie 1 z 15
Vaduz jest stolicą...
Piekło o rosyjskim ataku jądrowym: "Jeśli Putin podejmie taką decyzję, będzie ona ostatnia w jego życiu" [Express Biedrzyckiej]
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany