Jeszcze nowsza dziewczyna DiCaprio! 25-latka rzuciła męża dla Leo?!

i

Autor: Shutterstock; ANGELA WEISS/AFP/East News

Która to już modelka?

Jeszcze nowsza dziewczyna DiCaprio! 25-latka rzuciła męża dla Leo?!

2023-08-24 13:54

To nie będzie szokująca wiadomość! Ale na pewno wielu chętnie popatrzy na zdjęcia kolejnej dziewczyny Leonardo DiCaprio (49 l.)... Gwiazdor "Titanica" tym razem poderwał gorącą włoską piękność. Vittoria Ceretti (25 l.) poznała Leo w maju, a już w czerwcu ogłosiła separację z mężem. Teraz DiCaprio zaprosił ją na lody. Przypadek?

25-letnia Vittoria Ceretti na randce z Leonardo DiCaprio. Szarmancki gwiazdor zaprosił modelkę na lody w rożku

Leonardo DiCaprio (49 l.) ma jeszcze nowszą dziewczynę! Gwiazdor "Titanica" został sfotografowany w Santa Barbara na randce z kolejną modelką. Boski Leo tym razem poderwał gorącą włoską piękność. Zaprosił Vittorię Ceretti (25 l.) na lody, a ona bynajmniej nie odmówiła. Podczas gdy DiCaprio raczył się słodkim przysmakiem w kubeczku, piękna Włoszka zapamiętale delektowała się lodami w rożku, a paparazzi wszystko skwapliwie uwiecznili. Teraz amerykańskie media dotarły do szczegółów prywatnego życia gorącej modelki. Otóż zaledwie w czerwcu Vittoria Ceretti ogłosiła separację z mężem, DJ-em Matteo Millerim. Tymczasem według Daily Mail Włoszka i DiCaprio poznali się jeszcze w maju. Czyżby to wszystko było jedynie przypadkiem? A może zauroczona gwiazdorem modelka zdecydowała się rzucić męża dla DiCaprio i lodów w Santa Barbara?!

Leonardo DiCaprio. Lista partnerek. Z kim się spotykał?

W 1995 roku Leonardo krótko spotykał się z Naomi Campbell. Była też top modelka Helena Christensen (1997), gwiazdor "Titanica" romansował też z zamężną wówczas Evą Herzigovą (1998). Z modelką Gisele Bündchen Leo spotykał się aż pięć lat, w latach 2000-2005! Potem padł rekord, jakiego nie pobiła nawet Camila Morrone. Kolejna sławna modelka, Bar Refaeli, usidliła Leo na sześć długich lat. Rozstali się w 2011 roku. Potem DiCaprio zmieniał partnerki jak rękawiczki! Rihanna, Blake Lively, Nina Agdal to wierzchołek góry lodowej... W grudniu 2017 roku aktor poznał Camillę Morrone i para była ze sobą do sierpnia 2022 roku. Ostatnio z aktor łączony był z modelką Gigi Hadid (27 l.).

Sonda
Czy Leonardo DiCaprio to dobry aktor?

QUIZ. Co znaczą te angielskie słowa? 10/10 tylko dla najlepszych

Pytanie 1 z 10
Affect to...
Ranking gwiazd, które są EKO [DiCaprio, Pitt, Portman] | ESKA XD - Hotplota #12