Crystal Harris żona Hefnera młodsza od niego o 60 lat mówi że pod koniec życia był głuchy jej zdaniem dlatego że przedawkował viagre

i

Autor: Shutterstock Crystal Harris żona Hefnera młodsza od niego o 60 lat mówi że pod koniec życia był głuchy jej zdaniem dlatego że przedawkował viagre

Co tam się działo?!

Króliczek Playboya ujawnia szokujący koniec. Hugh Hefner ogłuchł od Viagry!

2023-08-27 11:20

Ciągle tylko rosół i orgie, a w końcu głuchota! Ostatnia kochanka legendarnego Hugh Hefnera (+91 l.) nie zostawia na nim teraz suchej nitki. Crystal Harris (37 l.) wydała szokujące pamiętniki, w których opisuje swoje dalekie od bajecznego życie w małżeństwie ze starszym o 60 lat założycielem Playboya.

Ostatnia żona Hugh Hefnera wydała pamiętniki! "Kazał mi codziennie jeść rosół i ogłuchł z powodu nadmiaru Viagry"

Kiedy się poznali, ona miała 21 lat, a on... 81. Crystal Harris była długonogą blondynką z ogromnym, silikonowym biustem, a on - legendarnym założycielem magazynu Playboy. 21-latka została Króliczkiem Playboya i kochanką Hugh Hefnera (+91 l.), aż w końcu wybiła się na prowadzenie w wyścigu o uwagę bogacza. W 2012 roku wzięli ślub i zamieszkali razem w słynącej z orgii i imprez rezydencji Playboya w Los Angeles. Ich małżeństwo trwało aż do śmierci prasowego potentata w 2017 roku. Jak wyglądało? Teraz Crystal Harris postanowiła opowiedzieć wszystko! Wydała pamiętniki "Mów tylko dobre rzeczy", a wywiadzie z Daily Mail ujawniła kilka szokujących faktów. Skąd tytuł książki? Hefner na łożu śmierci właśnie o to prosił żonę - by mówiła o nim dobrze. Ona zdecydowanie nie spełniła tej prośby. W książce pada wiele niemiłych słów pod adresem bogacza. Jak opowiada Crystal, wprowadził on przykładowo godzinę policyjną i kazał jej wracać do domu przed 18, by razem jedli rosół. Potem przychodziła pora na orgie. Hefner do końca lubował się w seksie grupowym i według Harris brał tyle Viagry, że w końcu ogłuchł na jedno ucho. "Nikt nie chciał być w tej sypialni, ale jemu wydawało się, że nadal ma 40 lat" - żali się Króliczek.

Kim był Hugh Hefner? Burzliwe życie sławnego założyciela magazynu Playboy

Hugh Hefner, założyciel „Playboya” i lider rewolucji seksualnej, zmarł we wrześniu 2017 roku. Urodził się w rodzinie konserwatywnych metodystów. Wspominał, że w domu nie mówiło się o seksie, a on szybko uznał to za hipokryzję. Pierwszy numer „Playboya” powstał w kuchni Hefnera w 1953 roku. Na okładce była Marilyn Monroe. Magazyn zrobił furorę, a Hefner został gwiazdą. Imprezy w jego willi w Los Angeles kończyły się orgiami z udziałem blond piękności zwanych Króliczkami. Hefner był nimi otoczony do końca, a Crystal Harris została jego trzecią żoną. Ostatnie lata życia były dla Hefnera trudne. Czasy świetności „Playboya” minęły, a on wstydził się, że ma kłopoty z chodzeniem. Ukrywał się w jednej z sypialni rezydencji, która została sprzedana sąsiadowi pod jednym warunkiem – Hugh miał mieszkać tam aż do śmierci. Crystal Harris została bez grosza przy duszy, bo podpisała przed ślubem w 2012 roku surową intercyzę. Zrzekła się w niej praw do dziedziczenia po Hefnerze.

Sonda
Czy chciałbyś cofnąć się w czasie i poimprezować z Hefnerem?

QUIZ. Najsłynniejsze modelki świata. To o nich śnili mężczyźni na całym świecie!

Pytanie 1 z 10
Cindy Crawford wystąpiła, wespół z Williamem Baldwinem, jako główna postać w filmie:
Groby gwiazd "Playboya" cz. 2. Niezapomniani