Charlene, Albert

i

Autor: Shutterstock Charlene, Albert

Skandal na salonach?!

Księżna rozwodzi się z księciem?! Plotki narastają, jest oficjalne stanowisko

2023-03-24 15:26

To byłoby istne trzęsienie ziemi w świecie europejskich rodzin królewskich! Narastają plotki o zbliżającym się rzekomo rozwodzie księcia Monako Alberta i jego żony księżnej Charlene. Czy to prawda, a może znowu tylko złośliwe pogłoski?! Jest oficjalne stanowisko przedstawicieli Charlene i księstwa Monako!

Książę Monako i księżna Charlene są w separacji i chcą się rozwieść? Jest oficjalne stanowisko w sprawie szalejących plotek

O tym małżeństwie plotkuje się, odkąd tylko zostało zawarte. W 2011 roku pływaczka Charlene Wittstock wyszła za mającego reputację niepoprawnego playboya Alberta, księcia Monako. Na ślubie płakała - oficjalnie ze szczęścia, nieoficjalnie dlatego, że uniemożliwiono jej ucieczkę sprzed ołtarza i wywołanie skandalu. Potem plotki tylko narastały, ale zawsze były dementowane. Teraz powróciły! Charlene po długim pobycie w rodzinnym RPA pełni już obowiązki książęce, ale ostatnio była długo niewidziana. Pojawiła się, lecz bez obrączki. A magazyn Royaute pisze, że Charlene i Albert są już w separacji i szykują się do rozwodu. Przedstawiciele pary nazwali te doniesienia "złośliwymi plotkami" i stanowczo im zaprzeczyli.

Charlene Wittstock i książę Albert. Małżeństwo wstrząsane skandalami

Fatalny stan małżeństwa księcia i księżnej Monako to temat plotek, które krążą po świecie dosłownie od dnia ich ślubu w 2011 roku. Zapłakana Charlene nie wyglądała na szczęśliwą i podobno chciała uciec sprzed ołtarza... Potem zdawało się, że para jednak będzie razem. Charlene i Albert doczekali się dzieci, 8-letnich dziś bliźniąt Gabrielli i Jacquesa. Ale plotki o kolejnych zdradach i nieślubnych dzieciach znanego z hulanek i swawoli księcia powracały. A mniej więcej dwa lata temu skandal nabrał rumieńców. Charlene wyjechała do rodzinnego RPA, oficjalnie by doglądać swojej fundacji ratującej nosorożce. Wizyta przeciągnęła się niemal do roku, oficjalnie z powodu poważnej infekcji uniemożliwiającej podróże, na jaką zapadła księżna, nieoficjalnie - przez kolejnego nieślubnego potomka Alberta.

Sonda
Czy Charlene powinna rozwieść się z Albertem?

QUIZ. Największe skandale w rodzinach królewskich! Pamiętasz wszystkie? Test tylko dla prawdziwych znawców

Pytanie 1 z 10
Król Karol III jako książę Karol romansował z Camillą, która dziś jest królową małżonką. Pewien członek królewskiego rodu miał romans z inną Camillą - La Camillą z zespołu Army of Lovers znaną z wielkiego biustu. Kto to był?
Królowa Elżbieta II nie żyje. Król Karol III to potomek polskiego generała
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany