Bezmyślna matka za karę wystawiła dziecko za barierki na szóstym piętrze! 3-latka nie żyje

2021-06-10 12:00 Zofia Dąbrowska
Przemoc, agresja
Autor: Pixabay / Ulrike Mai 28-letni mężczyzna z powiatu giżyckiego od kilku miesięcy znęcał się nad swoją partnerką i 3-letnim dzieckiem.

Horror w Rosji! W mieście Saratów 23-letnia kobieta za karę wystawiła swoją 3-letnią córkę za barierki balkonu na szóstym piętrze. Trzymała ją za koszulkę, jednak w pewnym momencie ubranie rozerwało się i dziewczynka runęła w dół na beton. Nie miała żadnych szans na przeżycie. Kobieta zbiegła na ulicę, chwyciła ciało dziecka i uciekła do windy, ale sąsiedzi wezwali policję. Teraz Anna Ruzankina odpowie za morderstwo.

- Mamo, zostaw mnie! - takie rozpaczliwe krzyki niosły się po blokowisku w rosyjskim mieście Saratów. To krzyczała 3-letnia Anastazja. Ci, którzy wyjrzeli wtedy przez okna, zobaczyli przerażającą scenę. Matka Anastazji trzymała dziecko za barierką na balkonie mieszkania znajdującego się na szóstym piętrze. Dziewczynka krzyczała i płakała. W pewnym momencie koszulka dziecka, za którą trzymała Anna Ruzankina (23 l.) urwała się i dziecko spadło w dół. Runęło na beton, nie miało szans na przeżycie.

NIE PRZEGAP: Mąż ją zdradził. Zabiła go i usmażyła jego penisa na oleju sojowym!

Kobieta zbiegła na ulicę, chwyciła ciało dziecka i uciekła do windy, ale sąsiedzi wezwali policję. Okazało się, że Anna Ruzankina była kompletnie pijana i na chwilę przed tragedią wróciła z klubu nocnego. Zirytował ją płacz córki i postanowiła uciszyć Anastazję, strasząc ją w okrutny sposób. Sytuacja wymknęła się jednak spod kontroli. Teraz Anna Ruzankina odpowie za morderstwo.

NIE PRZEGAP: Królowa Elżbieta II wyrzucona z uczelni. Skandal w rodzinie królewskiej!

M jak mama: Co powinno umieć 3-letnie dziecko?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze