Mąż ją zdradził. Zabiła go i usmażyła jego penisa na oleju sojowym!

2021-06-10 8:00
maczeta
Autor: https://c1.staticflickr.com maczeta

Szok! Żona zadźgała męża nożem, a potem obcięła zwłokom penisa i usmażyła go na patelni na oleju sojowym. Dayane Cristina Rodrigues Machado (33 l.) z Brazylii została aresztowana, odpowie za morderstwo swojego męża Andre i zbeszczeszczenie zwłok. Jak twierdzi rodzina kobiety, motywem potwornej zbrodni była zdrada mężczyzny. Prawnicy Machado przekonują z kolei, że działała w samoobronie po tym, jak Andre ją zaatakował... Para była małżeństwem od dziesięciu lat i ma dwoje dzieci w wieku 5 i 8 lat. Mogły one być świadkami krwawej jatki.

Horror w Brazylii! Żona zadźgała męża nożem, a potem obcięła zwłokom penisa i usmażyła go na patelni na oleju sojowym. Dayane Cristina Rodrigues Machado (33 l.) i jej mąż Andre z Sao Goncalo byli małżeństwem od dziesięciu lat i mają dwoje dzieci w wieku 5 i 8 lat. Od dwóch lat byli jednak w separacji. Mimo to od czasu do czasu się spotykali. Dayane Christina chciała ostatecznego zerwania, Andre domagał się, by dała mu jeszcze jedną szansę. Jednak wierność nie była jego mocną stroną i to właśnie zdrada skłoniła 33-latkę do krwawej zbrodni, tak przynajmniej twierdzi dziś rodzina aresztowanej kobiety.

NIE PRZEGAP: Brytyjski książę straszy prawnikami! Chodzi o prawnuczkę królowej Elżbiety II

Podczas awantury, do której doszło o czwartej nad ranem po powrocie z baru, Dayane Christina wzięła wielki nóż i kilka razy dźgnęła Andre, a potem obcięła zwłokom penisa i usmażyła go na patelni na oleju sojowym. Brak doniesień o tym, by go potem zjadła. Nie wiadomo też, gdzie były w chwili zbrodni dzieci, a ponieważ do mordu doszło w domu kobiety, mogły być świadkami krwawej jatki. 33-latka usłyszała zarzut morderstwa i zbeszczeszczenia zwłok. Jej prawnicy przekonują, że działała w samoobronie.

NIE PRZEGAP: Znaleźli nad morzem ciało dziecka. Pół roku później wyszła na jaw wstrząsająca prawda

Quiz. Te związki rozgrzewały całą Polskę! Na pewno znasz 7/10 partnerów gwiazd!

Pytanie 1 z 10
Można ich uznać za najbardziej medialną parę polskiego show-biznesu. Po nieudanym małżeństwie z polską wokalistką, Radosław Majdan związał się z...
Radzio Majdan, Doda i....
Ukradli jej świnkę. Zrozpaczona dziewczyna poszukuje knura
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE