16-latek oskarżony o morderstwo

i

Autor: Bensalem Police Department 16-latek oskarżony o morderstwo

Co on miał w głowie?!

Miał zabić, a potem szukać pomocy w pozbyciu się ciała... w internecie! 16-latek ujęty!

2022-11-29 14:13

Gdy myślisz, że świat naprawdę Cię już raczej niczym nie zaskoczy, wówczas szybciutko okazuje się, w jak wielkim błędzie jesteś. Kolejnym tego przykładem jest historia 16-latka z amerykańskiej Pensylwanii. Joshua Cooper ni stąd, ni zowąd rozpoczął nagle w piątek transmisję w sieci. W jej trakcie oznajmił, że kogoś zamordował i... szukał wszelkiego rodzaju pomocy i porad w zakresie... pozbycia się ciała. Cóż, decyzja o internetowej transmisji znacząco oddaliła go od miana "geniusza zbrodni"...

25 listopada Joshua Cooper z Bensalem udostępnił w swoich mediach społecznościowych nagranie, na którym wyznał, że przed chwilą kogoś zamordował. Jak poinformowała lokalna policja w opublikowanym następnego dnia oświadczeniu, w usuniętym nagraniu widać było, jak 16-latek obrócił kamerę, pokazując poplamione krwią nogi leżącej osoby, po czym poprosił... o pomoc w pozbyciu się ciała ofiary!

Wstrząsające wideo zobaczyli m.in. rodzice jego koleżanki, którzy błyskawicznie zgłosili sprawę na policję. Kiedy funkcjonariusze dotarli do miejsca zamieszkania 16-latka, zobaczyli akurat, jak ten wybiega z przyczepy mieszkalnej i ucieka. Bez problemu szybko dokonano jego aresztowania. Niestety, okazało się, że w trakcie transmisji nie żartował, gdyż w środku przyczepy znaleziono ciało młodej kobiety.

Jak informuje New York Post, 16-latek tego samego dnia został aresztowany i oskarżony o zabójstwo, a także o posiadanie narzędzi zbrodni i fałszowanie dowodów. Ma  odpowiadać przed sądem jak dorosły - w stanie Pensylwania za morderstwo pierwszego stopnia grozi kara do 20 lat pozbawienia wolności.

Był winien złotówkę, zabił Roberta
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają