Książę Harry żegna dziadka. Wzuszające i bardzo zaskakujące słowa o zmarłym Filipie

2021-04-12 20:22 Ewa Jabłońska
Książę Filip, książę Harry
Autor: STEVE PARSONS/AFP/East News

Ostatnie wypadki w życiu księcia Harrego i jego rodziny, zwłaszcza rezygnacja z bycia częścią brytyjskiego dworu i kontrowersyjny wywiad telewizyjny, pozwalają się spodziewać, że każda, nawet najbardziej niewinna wypowiedź młodszego z wnuków Elżbiety II będzie krytykowana.

Toteż oczekiwano, że słowa Harrego o jego zmarłym dziadku nie pozostawią krytykom żadnego pola do świętego oburzenia. I oto wbrew tym przewidywaniom Harry nawet żegnając ukochanego dziadka uciekł się raczej do ciepłych uczuć rodzinnych niż do sztywnej etykiety funeralnej. Ta druga opcja okazała się za to zgodna z coraz bardziej kostycznym stylem starszego z braci, księcia Williama. Właściwie wystarczy przeczytać, co synowie księżnej Diany mieli do powiedzenia o zmarłym dziadku, aby zorientować się, jak bardzo różni się już teraz ich życie. Podczas gdy William wspominał we wpisie kondolencyjnym przede wszystkim służbę dziadka, oraz jego poświęcenie dla kraju i monarchii, Harry pozwolił sobie przypomnieć ludzkie oblicze księcia Filipa. Napisał, że był legendarnym zgrywusem. Nazwał go także „mistrzem grilla”. Poza tym Harry zauważył, że „gdyby dziadek tego słuchał, kazałby nie przeciągać”. Mąż królowej Elżbiety, książę Filip, legendarny zgrywus, miał 99 lat.

Jennifer Lopez jednak jest SAMA?! Dała jeden ważny znak. KONIEC z A-Rodem?

Książe Harry: widziałem jak historia mojej matki się powtarza. Wywiad u Oprah Winfrey
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze