Nowa miłość Brada Pitta to POLKA! Kim jest Nicole Poturalski? ZDJĘCIA

2020-08-27 10:10 zw
Brad Pitt zakochany w Polsce. Dziewczyna ocieka seksem
Autor: East News, Instagram Brad Pitt zakochany w Polsce. Dziewczyna ocieka seksem

Piękna Polka zauroczyła największego amanta Hollywood! Na salonach aż huczy od plotek na temat nowego związku Brada Pitta (56 l.). Gwiazdor zakochał się bez pamięci w niemieckiej modelce o polskich korzeniach, Nicole Poturalski (27 l.). Kim jest piękna Nicole? Jakie są jej tajemnice?

Seksowna polska modelka podbiła serce hollywoodzkiego gwiazdora! Jak informuje m.in. magazyn "OK!", Brad Pitt (56 l.) po rozstaniu z Angeliną Jolie (45 l.) znalazł wreszcie prawdziwą miłość. Aktor zaczął spotykać się z Nicole Poturalski (27 l.)! Polsko brzmiące nazwisko tej piękności nie jest przypadkowe. Nicole robi karierę na wybiegach i przed obiektywem w Niemczech i mieszka na stałe w Bergkamen, ale ma polskie korzenie. Pochodzi z Warszawy. Posługuje się pseudonimem Nico Mary.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Take me back to the beachside @saboskirt Post udostępniony przez Nico (@nico.potur)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Enjoying every lunch to the maximum Post udostępniony przez Nico (@nico.potur)

Pracowała dla prestiżowych agencji modelek już od 13. roku życia, między innymi dla A Management czy NEXT Models w Los Angeles. Występowała na okładkach m.in. "Elle". Nicole Poturalski jest nie tylko piękna, ale i inteligentna. Mówi w aż pięciu językach, więc nie miała żadnego problemu z tym, by porozumieć się z Bradem. Starszy aż o 29 lat gwiazdor nie jest pierwszą miłością Polki. Nicole ma już syna Emila z poprzedniego związku. Jako że Pitt ma aż sześcioro dzieci z Angeliną, z pewnością potomstwo jest jednym z tematów ich rozmów. Boska Nicole interesuje się też ekologią, prowadzi nawet fundację ratującą rekiny.

Najlepszy bokser wśród polskich modeli. Vlog Andrzeja Kostyry
Najnowsze