Polka ZAMORDOWANA w Wielkiej Brytanii! Wzruszające słowa przyjaciół

2021-02-26 9:25 zw
świeca znicz żałoba śmierć rocznica śmieci pamięć grób święto
Autor: SHUTTERSTOCK

Tragiczna śmierć Polki w Wielkiej Brytanii! Wiesława M. (+50 l.) z Chełma została zamordowana w St Ives pod Cambridge, gdzie mieszkała, a w sprawie tej zatrzymano Polaka Edwarda G. (40 l.). Mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa. Znane są już szczegóły tego zatrzymania. Sąsiedzi Polki wspominają ją we wzruszających słowach w rozmowie z "The Sun". Opowiadają o tym, jak przyjacielską i lubianą osobą była Wiesława. Jeszcze nie wiadomo, co było przyczyną tragedii, która wydarzyła się tuż przy samym posterunku policji. Czy w grę wchodziła kłótnia i zazdrość?

Mieszkańcy St Ives pod brytyjskim Cambridge opłakują tragicznie zmarłą Polkę. Wiesława M. (+50 l.) pochodząca z Chełma i mieszkająca w Anglii została zamordowana we własnym domu, tuż obok posterunku policji, a w sprawie tej zatrzymano Polaka Edwarda G. (40 l.). Mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa. Znane są już szczegoły tego zatrzymania. Jak podaje brytyjska prasa, mężczyzna dostał się w ręce policjantów jeszcze na miejscu dramatu, a poza nim nie zatrzymano żadnej osoby, nikt inny nie jest też w tej chwili poszukiwany w tej szokującej sprawie. Wiesława osierociła pięciu synów. Tymczasem sąsiedzi Polki ze wzruszeniem wspominają ją w rozmowie z "The Sun".

NIE PRZEGAP: ATAK USA na Iran! Joe Biden wydał rozkazy, spadły rakiety. Będzie wojna?

- To niesamowite, że taka rzecz stała się tuż obok posterunku policji - mówi sąsiad Terry Saunders (46 l.). - Człowiek zaczyna się zastanawiać, czy w dzisiejszych czasach gdziekolwiek jest jeszcze bezpiecznie. Wiesława była bardzo przyjacielska, co najmniej kilku synów z nią mieszkało. Kilka lat temu zaprosiła mnie na drinka w okresie świątecznym. Kiedy ją widziałem, witałem się z nią słowem "Cze", co po polsku znaczy "Hello". Była zachwycona tym, że zapamiętałem to słowo - dodaje znajomy zamordowanej Polki.

NIE PRZEGAP: Szok! CZŁOWIEKOREKIN. Ryba o ludzkiej twarzy, WSTRZĄSAJĄCE zdjęcia

Super Raport 25.02 (Goście: Paweł Kowal - KO, Michał Woś - Solidarna Polska, wiceminister sprawiedliwości oraz Artur Dziambor - Konfederacja)
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze