Putin ma guza mózgu i dlatego szaleje?!

2014-03-05 3:00 zw

Czy Władimir Putin (62 l.) podejmuje szalone decyzje, bo jest poważnie chory? Zdaniem Edwarda Lucasa (52 l.), dziennikarza brytyjskiego tygodnika "The Economist", wśród rosyjskich oligarchów krąży plotka o tym, że prezydent ma guza mózgu.

Kiedy Władimir Putin rozkazał wojsku wkroczyć na Krym, na teren Ukrainy, wszyscy byli zaszokowani. Podejmowanie ryzyka nie tylko konfliktu, ale również gospodarczego? To przecież kompletnie nieracjonalne, wręcz zwariowane! - Putin żyje w innym świecie, stracił kontakt z rzeczywistością - zwierzyła się kanclerz Niemiec Angela Merkel (60 l.) prezydentowi USA Barackowi Obamie (53 l.) po telefonicznych rozmowach z prezydentem Rosji.

Czytaj: Putin zostanie zamordowany! Ukrainą zacznie rządzić kobieta i wybuchnie powstanie! Przepowiednia z 1991 roku się sprawdzi?

Teraz oliwy do ognia dolał Edward Lucas, korespondent "The Economist". Napisał na Twitterze: "Ciekawa plotka zasłyszana od rosyjskiego oligarchy: Putin ma guza mózgu i dlatego tak dziwnie się zachowuje".

Najnowsze