Władimir Putin

i

Autor: AP

Putin wskazał swojego następcę?! Plotki mówią o złym stanie zdrowia

2021-09-27 11:20

Władimir Putin ma poważne problemy ze zdrowiem, które skrzętnie ukrywane są przed Rosjanami, przeszedł operację i zaczął żegnać się z polityką. Takie są najnowsze plotki na temat rosyjskiego przywódcy, które podsyciła publikacja przez Kreml najnowszych zdjęć z wakacji Putina. Prezydent spędził je na polowaniu z tym, kogo ma podobno namaścić na swojego następcę.

Czy Władimir Putin (69 l.) będzie rządził Rosją do końca życia? Z pewnością trudno wyobrazić sobie ten kraj bez niego, a niedawno w Rosji zmieniono nawet prawo tak, by dotychczasowy prezydent mógł pozostać na stanowisku aż do 2036 roku. Do tego ostatnie wybory parlamentarne, których uczciwość kwestionuje opozycja, wygrała oczywiście putinowska Jedna Rosja. Ale czy Putin naprawdę nie odda władzy aż do śmierci? Najnowsze plotki mówią o tym, że zmiany na najwyższym szczeblu będą szybsze, niż się to wydaje. Politolog Walery Sołowiej powiedział o tym w wywiadzie dla "Echa Moskwy". Według eksperta Putin "musi przejść operację" albo właśnie ją przeszedł. Operacja ma być poważna, tak jak skrywane przed Rosjanami kłopoty zdrowotne Putina. Inne pogłoski mówią o tym, iż prezydent jest na kwarantannie, ponieważ w jego najbliższym otoczeniu wykryto koronawirusa. A jeszcze inne, że... wyznaczył już swojego następcę. Te ostatnie plotki podsyciła publikacja przez Kreml najnowszych zdjęć z trzydniowych wakacji Putina.

NIE PRZEGAP: Wielkie zmiany w Niemczech! Wyniki wyborów. Olaf Scholz nową Merkel?

NIE PRZEGAP: Szok! Książę ma milionowe długi. Syn królowej zostanie bez domu

Prezydent spędził je w tajdze na łowieniu ryb, rozpalaniu ogniska i polowaniu z tym, kogo ma namaścić na swojego następcę. To generał Siergiej Szojgu (66 l.), od 2012 minister obrony Federacji Rosyjskiej. Podobno właśnie on ma być "nowym Putinem", zaś rosyjski przywódca usunie się w cień z powodów zdrowotnych. Czy to prawda? Póki co oficjalnie Putin jest w pełni sił, a publikacja propagandowych zdjęć ukazujących go jako twardziela ma podtrzymywać wizerunek prezydenta jako krzepkiego strongmana, któremu mimo upływu lat absolutnie nie brakuje sił do dalszych rządów.

NIE PRZEGAP: Angelina Jolie spotyka się z dwoma facetami jednocześnie?! Została przyłapana

NIE PRZEGAP: Armageddon w Wielkiej Brytanii! Brak paliwa, puste sklepy. Wkroczy wojsko?

Sonda
Czy Rosja jest zagrożeniem dla Polski?
Putin opływa w luksusy w swoim pałacu. Ma teatr, kasyno i scenę do striptizu. Komentarz Adama Federa
Nasi Partnerzy polecają