Szok! Książę ma milionowe długi. Syn królowej zostanie bez domu

2021-09-27 9:10

Nie do wiary! Syn samej Elżbiety II niebawem nie będzie już miał ani jednej rezydencji czy apartamentu, nie mówiąc o pałacach. Do tego ma wielomilionowe długi, które musi spłacić zgodnie z najnowszą ugodą zawartą z wierzycielką. Kolejny skandal w rodzinie królewskiej pokazuje szokujący stan finansów niektórych jej członków. Gdzie podziały się miliony?

Zdawałoby się, że syn królowej Elżbiety II opływa w luksusy i ma nieliczoną ilość rezydencji na całym świecie. Jednak jak pisze "The Times", prawda o życiu księcia Andrzeja jest jeszcze bardziej szokująca, niż mogłoby się wydawać. Nie dość, że został on pozwany w sprawie seks skandalu z 17-letnią "seksualną niewolnicą" w roli głównej, to jeszcze okazuje się, że ma ogromne długi, a pewna Francuzka twierdzi, iż została przez syna królowej oszukana na grube miliony. Chodzi o sprawę luksusowej rezydencji w szwajcarskim Verbier, kupionej przez księcia Andrzeja i jego byłą żonę Sarah Ferguson w 2014 roku. Chalet Helora to nie tylko jedna willa, ale cały ośrodek narciarski z saunami i SPA. Andrzej i Fergie kupili go od Francuzki Isabelle de Rouvre (74 l.).

NIE PRZEGAP: Armageddon w Wielkiej Brytanii! Brak paliwa, puste sklepy. Wkroczy wojsko?

NIE PRZEGAP: Wielkie zmiany w Niemczech! Wyniki wyborów. Olaf Scholz nową Merkel?

Sonda
Czy wierzysz w to, że książę Andrzej zmuszał do seksu 17-latkę?

Jednak jak twierdzi dziś kobieta, chociaż umawiali się na 16,6 miliona funtów zapłaconych w ratach, to otrzymała tylko 10 milionów, a pozostałej kwoty książę "zapomniał" zapłacić, choć termin minął 1 stycznia 2020 roku... Według "The Times" skończyło się właśnie na ugodzie syna królowej z Francuzką. Andrzej spłaci dług, ale będzie musiał w tym celu sprzedać szwajcarską posiadłość. A kiedy to nastąpi, nie będzie już właścicielem żadnej nieruchomości i teoretycznie zostanie bezdomny. W praktyce mieszka jednak na terenie zamku Windsor - chyba, że królowa straci cierpliwość do najczarniejszej obecnie owcy w brytyjskiej rodzinie królewskiej.

NIE PRZEGAP: Koniec ery Angeli Merkel! Oto jej ostatnie zadanie

NIE PRZEGAP: Rihanna rozebrała córkę Madonny! Lourdes tym razem przesadziła?

QUIZ. Księżna Kate czy księżna Meghan? 10 pytań tylko dla ekspertów!

Pytanie 1 z 10
Książę zakochał się w niej, gdy zobaczył ją na wybiegu w prześwitującej sukience. Kate czy Meghan?
Książę WYRZUCONY z rodziny królewskiej! Jest decyzja królowej
Nasi Partnerzy polecają