Putin zrobił Kabajewej straszną awanturę. Wyzwiska i łzy. Poszło o koleżanki. Pieprzą co popadnie

i

Autor: Shutterstock Putin zrobił Kabajewej straszną awanturę. "Wyzwiska i łzy". Poszło o koleżanki. "Pieprzą co popadnie"

Były wyzwiska i łzy

Putin zrobił Kabajewej ostrą awanturę. Poszło o koleżanki. "Pie***ą co popadnie"

2023-03-02 9:57

Źle się dzieje w złotym gniazdku miłości Władimira Putina (70 l.) i Aliny Kabajewej (39 l.). Od kilku dni media są zasypywane wynikami dziennikarskiego śledztwa portalu Projekt, który ujawnił bogactwa, w jakich pławi się "pierwsza para" Rosji, źródła ich dochodów i powiązania. To wszystko, utrzymywane dotąd w tajemnicy, ujrzało światło dzienne przez koleżanki Kabajewej? Tak uważa Putin i oskarża kochankę. To koniec miłości?

Cały świat huczy teraz o bajecznie luksusowym życiu nieformalnej carycy Rosji, czyli Aliny Kabajewej, byłej gimnastyczki, nazywanej najbardziej elastyczną Rosjanką. Ona i Władimir Putin, których łączy się od około 15 lat, a którzy mają podobno czwórkę dzieci, stworzyli sobie prawdziwe prywatne imperium. Z "portfela Putina", jak nazywa się firmę Ermira powiązaną z rosyjskim prezydentem, dyktator kupuje kolejne nieruchomości, starannie wybierane i wskazywane przez Alinę. Pisaliśmy, że dał jej w prezencie "największy apartament w Rosji", czyli liczący 2600 m kw. powierzchni dwupoziomowy penthouse w Soczi. To 75 pokoi ociekających luksusem, a do tego prywatne lądowisko dla helikopterów, kino i basen na dachu z widokiem na morze.

Putin pławi się w luksusach. "Wszystko ocieka złotem"

Pisaliśmy też, że para najwięcej czasu spędza w swoim pałacu we Wałdaju, który jest "dosłownie wypchany złotem". "Na parterze (jest tam basen, łaźnia turecka i jacuzzi) można znaleźć między innymi pomieszczenie, które budowniczowie nazwali piwnicą. Tam, nad krzesłami i stołem pokrytym złotem, wisi pozłacany żyrandol w kształcie kuli - jest on wykonany tak, aby goście prezydenta mogli zrywać z niego płatki złota. Na trzech głównych piętrach jest też dużo złota. Jeden z pokoi na drugim piętrze nazywa się złotym salonem" - pisali autorzy dziennikarskiego śledztwa. Dodali, że specjalnie dla gimnastyczki Putin kazał wybudować w pobliżu rezydencji drewniany dworek o powierzchni 1200 m kw.

Putin wściekły. Przyjaciółki Kabajewej wypaplały o ich majątku?

Wygląda jednak na to, że w najbliższym czasie Kabajewa nie dostanie już nic od swojego kochanka. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez telegramowy kanał Generał SWR, Putin jest wściekły! "Prezydent zarzucił swojej konkubinie, że takie śledztwo stało się możliwe dzięki przesadnej gadatliwości przyjaciół Aliny, którzy zdaniem prezydenta »pie***ą na każdym rogu o wszystkim, co wiedzą i czego nie wiedzą«. Putin powiedział, że ma stuprocentową pewność, że przeciek pochodzi z kręgu przyjaciół Kabajewej".

Kabajewa płakała, Putin triumfował

Kabajewa podobno broniła się, mówiąc, że jest ciągle sama, jest "żoną bez męża" i przyjaciółki sprawiają, że czuje się trochę mniej samotna. Putin jednak nie dał się przekonać. "Wzajemne oskarżenia zakończyły się łzami Kabajewej i krótkotrwałą poprawą nastroju prezydenta, który najwyraźniej cieszył się zwycięstwem w słownym pojedynku ze swoją konkubiną".  

Sonda
Czy wierzysz, że Putin i Kabajewa mają wspólnie dzieci?
Mateusz Lachowski: Nawet Putin wie, że to już nie pora na klęski
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany