Rosja i Stany Zjednoczone. Skrót wiadomości

2015-03-28 3:00

Wiadomości ze świata w skrócie. Sprawdź, co działo się 27 marca w Rosji i Stanach Zjednoczonych.

Władimir Putin przygarnie Clarksona?

Kto by się tego spodziewał? Jeremy Clarkson (55 l.), słynny prowadzący "Top Gear", wyrzucony z BBC za uderzenie producenta, ma szansę na karierę w... Rosji. Do Brytyjczyka zwróciła się telewizja Zwiezda, związana z ministerstwem obrony. Jej szefowie chcą, by Clarkson poprowadził coś w rodzaju rosyjskiego "Top Gear". Jeszcze nie wiadomo, czy propozycja zostanie przyjęta.

Horror na Manhattanie

W Nowym Jorku rozegrały się sceny niczym z filmu katastroficznego! W czwartek późnym wieczorem czasu polskiego na Manhattanie zawalił się pięciopiętrowy budynek. Wszystko przez eksplozję gazu, do której doszło niedługo po remoncie instalacji. Rannych jest 19 osób, w tym 4 poważnie. Niestety, w wybuchu mogła zginąć jedna osoba - 23-letni mężczyzna uznawany teraz za zaginionego. W chwili eksplozji był na randce w barze sushi mieszczącym się na parterze budynku.

Viagra z yeti

Yeti w wielkim niebezpieczeństwie! W rosyjskich sklepach pojawiły się puszki z rzekomo idealnym środkiem na potencję, którym ma być... powietrze pobrane z syberyjskich jaskiń i ostępów, gdzie widziano włochacza. Według producenta ma ono zbawienny wpływ nie tylko na życie seksualne wdychających, ale też na krzepkość i dziarskość w ogóle. Strach pomyśleć, co będzie, gdy jakiś Rosjanin spotka teraz yeti. Skoro samo powietrze z jaskiń stwora ma cudowne właściwości, to jego włosie czy mięsiwo musi działać dziesiątki, jeśli nie setki raz mocniej!

Zobacz: Policja pobrała DNA od Kamila Durczoka! Tylko w Super Expressie