ROZEBRAŁA się i znalazła MIŁOŚĆ! Córka Cindy Crawford zakochana

2020-09-20 11:30 zw
CÓRKA CINDY CRAWFORD.
Autor: East News

Nowa miłość wschodzącej gwiazdy showbiznesu! Kaia Gerber (19 l.), córka legendarnej top modelki Cindy Crawford (54 l.), nie płacze już po rozstaniu z poprzednim ukochanym. Teraz nie widzi świata poza australijskim przystojniakiem. Czy to naga sesja zdjęciowa skusiła młodego gwiazdora?

Córka legendarnej top modelki Cindy Crawford (54 l.) znów jest zakochana! Potwierdziły się krążące od jakiegoś czasu na salonach plotki. Kaia Gerber (19 l.) spotyka się z australijskim aktorem Jacobem Elordi (23 l.). Para wybrała się na romantyczny wyjazd do Meksyku. Młodzi zakochani wprost nie mogli oderwać od siebie rąk!

Złośliwi zauważają, że na wakacje wybrali się z nimi rodzice Kai i pilnują swojej pociechy. Oby Jacob nie odważył się złamać serca wschodzącej gwiazdy modellingu! Inne plotki głoszą, że to niedawna naga sesja zdjęciowa, jaką wykonała 19-latka dla magazynu Vogue, mogła skusić nowego adoratora. Piękna Kaia wystąpiła na zdjęciach całkowicie rozebrana i została wnet okrzyknięto następczynią sławnej matki.

Wyświetl ten post na Instagramie.
nineteen 🖤 Post udostępniony przez Kaia (@kaiagerber)
Ewa Brodnicka nago gra na pianinie. Wszystkiemu przyglądają się pingwiny.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.