Rozwiązły pastor zabity na zlecenie wściekłej żony. Zastrzelił go jej kochanek

i

Autor: Shutterstock; Policja; Archiwum prywatne Rozwiązły pastor zabity na zlecenie wściekłej żony. Zastrzelił go jej kochanek

Zginął we własnym łóżku

Rozwiązły pastor zabity na zlecenie wściekłej żony. Zastrzelił go jej kochanek

2023-01-30 13:43

Wstrząsająca historia ze Stanów Zjednoczonych. Pastor David Evans (50 l.) został ubiegłej wiosny zastrzelony we własnym łóżku przez kochanka żony. Teraz na jaw wychodzą zaskakujące szczegóły sprawy. Szanowany duchowny podobno przez wiele lat zmuszał żonę do seksu grupowego i ją zdradzał, a ona podczas jednego z takich spotkań poznała 27-letniego kochanka, któremu zleciła zabójstwo męża.

Pastor David Evans, lider kościoła Harmony Free Will Baptist Church w Oklahomie, był ze swoją żoną Kristie (49 l.) przez 30 lat. Doczekali się dzieci, byli lubiani i szanowani w lokalnej społeczności. Mężczyzna co tydzień głosił kazania o potrzebie prowadzenia cnotliwego życia aby osiągnąć zbawienie. Sam jednak od cnotliwego trybu życia był bardzo daleki. Jak podaje "Mirror", pastor "lubił być częścią swingującej społeczności, w której ludzie wymieniali się partnerami i uprawiali seks grupowy. Szczególnie lubił trójkąty z żoną i innymi mężczyznami". Podczas jednego z takich spotkań para poznała 27-letniego Kahlila Square'a, z którym wkrótce żona pastora wdała się w romans.

Pastor zmuszał żonę do seksu z innymi? "Nawet 100 partnerów"

Żaliła mu się, że jest wykorzystywana przez męża, że w ciągu ich wspólnego życia zmusił ją do uprawiania seksu z około setką obcych mężczyzn, że nią manipuluje, stosuje przemoc itd. W końcu 27-latek zgodził się, by na jej zlecenie "pozbyć się" pastora. 22 marca 2022 roku kobieta zostawiła przed domem naładowaną broń i umówiła się z kochankiem, że otworzy dla niego drwi. Niedługo później zadzwoniła pod numer alarmowy twierdząc, że ktoś wszedł do ich domu i zabił jej męża, a potem uciekł. Służby znalazły martwego Evansa w jego własnym łóżku. Został postrzelony w głowę. 

Zleciła zabójstwo męża. Skazana na dożywocie

Kobieta w końcu zgłosiła się na policję, opowiadając, że zleciła morderstwo, bo już nie miała siły żyć w związku z "tyranem". Twierdziła, że znęcał się nad nią psychicznie i ją kontrolował. Dodała, że ​​nie chciała uprawiać seksu z innymi mężczyznami, ale on ją do tego zmuszał. Ostatecznie została skazana na dożywocie, podobnie jak jej kochanek. Ona będzie mogła starać się o zwolnienie warunkowe za 45 lat, a 27-latek gdy skończy 60 lat.

Sonda
Czy chodzisz do kościoła?
Podpaliła i zabiła męża tyrana pod Skierniewicami. Sąd okazał wyrozumiałość
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany