Samantha Fox się ŻENI! Znalazła sobie żonę

2020-04-01 9:30 zw

Nie do wiary! Seksbomba wszech czasów pierwszy raz w życiu pójdzie do ołtarza. Samantha Fox (54 l.) uwielbiana w latach 80. przez miliony mężczyzn nie wybrała sobie jednak jednego z nich, ale... kobietę. Brytyjska gwiazda zaręczyła się z Norweżką Lindą Olsen (45 l.).

W szalonych latach 80. wszyscy mężczyźni marzyli o tym, by umówić się na randkę z seksowną Samanthą Fox (49 l.). Była niekwestionowanym symbolem seksu, a plakaty z jej podobizną zdobiły niejedną ścianę. Jej hity takie jak „Nothing's Gonna Stop Me Now” znał cały świat. Nie stroniła od rozbieranych sesji, ale o jej romansach wcale nie było zbyt głośno. Mówiono, że jest związana ze znanym kryminalistą Peterem Fosterem, ale odrzuciła jego oświadczyny.

20 lat temu zaczęto plotkować, że piękna Samantha tak naprawdę woli kobiety. W końcu ona sama oficjalnie to potwierdziła. Przez 12 lat była związana ze swoją managerką Myrą Stratton (+60 l.). Kobieta zmarła na raka 5 lat temu. Samantha w następnym roku znalazła sobie jednak inną partnerkę. A teraz ogłosiła, że wezmą ślub! Lina Olsen (45 l.) pochodzi z Norwegii i ma dwójkę dzieci. Pani zamierzają oczywiście przełożyć uroczystości z powodu pandemii koronawirusa, ale już teraz robią wielkie slubne plany.

Prezydent Białorusi drwi z koronawirusa i zdradza swój sposób na ochronę [Super Raport]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze