Ślub Joanny Krupy za nami - bawiła się tak, jak na wieczorze panieńskim?

2013-06-14 13:18

Nie jest tajemnicą, że Joanna Krupa lubi się zabawić! Tym razem jednak naprawdę ostro zaszalała i zrobiła sobie zdjęcia z dmuchanym facetem hojnie obdarzonym przez naturę. Co na to jej narzeczony, Romain Zago?!

Joanna Krupa przegięła! Na wszystkich jej profilach społecznościowych (Facebook,Twitter i Instagram) można znaleźć ostre zdjęcia z imprezy. Dżołana pozuje na nich z dmuchanym facetem, który jest hojnie obdarzony przez naturę - ma gigantycznego penisa!

>>> Joanno, trochę przesadziłaś!

Do tego Joanna podpisała fotki słowami "Jestem zakochana" lub "To mój nowy facet". Ciekawe co na to narzeczony Krupy, Romain Zago?

Gorący wieczór panieński

Zapewne Romain nie weźmie sobie do serca ostrych zdjęć, bo okazuje się, że pochodzą one z wieczoru panieńskiego Joanny! Narzeczony może więc przymknąć oko na wygłupy swojej ukochanej i pomyśleć, że to jej ostatni raz! W końcu niebawem Krupa się ustatkuje.

Za to koleżanki Dżołany są zachwycone jej fotkami z dmuchanym facetem. Pod jednym ze zdjęć piszą: "Hehehe lovely .cudowny on", "Jaki przystojniak:-)", "Nieźle dałaś czadu! Super!". Koleżanka Krupy, Julie, zauważyła nawet podobieństwo dmuchanego faceta do Romaina! "Looks just like Roman" (tłum red.: Wygląda jak Roman) - napisała dziewczyna, a my wolimy nie wnikać, na czym opiera swoje spostrzeżenia! Z kolei koleżanka Jennifer napisała: "finally!!!!", czyli "nareszcie".

A kiedy dokładnie odbędzie się ślub Joanny Krupy i Romaina Zago? Już 13 czerwca tego roku!

>>> Joanna Krupa wreszcie weźmie ślub

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE