Słynny chirurg zgwałcił 250 dzieci

2019-08-23 12:39

To jedna z najgorszych afer pedofilskich w dziejach Francji! Szanowany chirurg dziecięcy Joel Le Scouarnec (66 l.) okazał się pedofilem. W trakcie śledztwa wyszedł właśnie na jaw szokujący fakt . W sekretnym dzienniku chirurg opisał, jak zgwałcił 250 dzieci.

Uchodził za autorytet i wybitnego opiekuna małych pacjentów. Rodzice oddawali swoje dzieci Joelowi Le Scouarnecowi ze szpitala w Jonzac bez cienia wątpliwości, że będą w dobrych rękach. Ale gdy dzieci zasypiały przed operacjami, chirurg okrutnie je wykorzystywał. Najmłodsze ofiary miały 4 lata. Był bezkarny przez 30 lat, choć już kilka lat temu odpowiadał za posiadanie pornografii dziecięcej.

W trakcie śledztwa wyszedł właśnie na jaw szokujący fakt: zboczeniec swoje czyny opisywał w pamiętniku. Francuz przyznał się do „niewłaściwego zachowania” wobec dwóch kilkulatek, ale utrzymuje, że w pamiętniku nie pisał prawdy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE