Śmierć na pogrzebie. Osunęła się ziemia, panika mieszkańców

i

Autor: shutterstock(2) Zdj. ilustracyjne.

Co najmniej 11 ofiar

Śmierć na pogrzebie. Osunęła się ziemia, panika mieszkańców

2022-11-27 21:31

Co najmniej 11 uczestników pogrzebu zginęło w wyniku osunięcia się ziemi w Jaunde, stolicy Kamerunu. Informację przekazał mediom gubernator regionu. Tragedia miała miejsca w niedzielę (27 listopada). Mieszkańców Jaunde ogarnęła panika. Ludzie szukają swoich bliskich i próbują przedostać się do miejsca tragedii.

Kamerun. 11 osób zginęło na pogrzebie w Jaunde. Osunęła się ziemia

Tragiczna niedziela w Jaunde, stolicy Kamerunu. Podczas pogrzebu w jednej z dzielnic miasta zginęło co najmniej 11 osób uczestniczących w uroczystościach, w wyniku osunięcia się ziemi. O tym wstrząsającym zdarzeniu - jak przekazuje AFP - poinformował gubernator regionu w publicznym radiu CRTV.

Jak poinformował dziennikarz AFP, ciała okryte białymi prześcieradłami zostały wywiezione przez policję wczesnym wieczorem ze wschodnich obrzeży Jaunde. Dziennikarz znalazł się wśród setek mieszkańców, którzy według jego relacji - są ogarnięci paniką i szukając bliskich oraz ratowników próbujących przedostać się na miejsce tragedii.

Sonda
Czy byłaś/byłeś kiedyś w Afryce?
Poruszony Tomaszewski komplementuje Szczęsnego za mecz z Arabią Saudyjską
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają