Szok! Siostra Kate Moss obudziła się po imprezie z tatuażem na twarzy

i

Autor: Instagram/Lottie Moss; TikTok/lottiemossx Szok! Siostra Kate Moss obudziła się po imprezie z tatuażem na twarzy

Koszmar pijanej gwiazdy

Szok! Siostra Kate Moss obudziła się po imprezie z tatuażem na twarzy

2022-12-12 13:54

"Nie pijcie alkoholu!". Tak teraz apeluje do fanów Lottie Moss (24 l.). Młoda modelka znana z zamiłowania do imprez dopiero co wyszła z odwyku, a już szaleje. Do tego stopnia, że obudziła się po ostatniej imprezie z... tatuażem na twarzy. Nie zgadniesz, co znajomi wytatuowali na policzku młodej gwiazdy!

Lottie Moss ma tatuaż na twarzy! Obudziła się z nim po imprezie. Nie zgadniesz, jakie słowo wytatuowali jej tam znajomi

Lottie Moss (24 l.) imprezuje coraz mocniej! Parę miesięcy temu młoda gwiazdka wyszła z odwyku, gdzie trafiła z powodu zbyt silnej skłonności do odurzania się. Ale nie wytrwała w trzeźwości. Siostra sławnej top modelki Kate Moss znowu szaleje! A wręcz jest tak szalona, jak jeszcze nigdy wcześniej. Choć niewiele z tego wszystkiego pamięta. Do tego stopnia, że obudziła się po ostatniej imprezie z... tatuażem na twarzy. Nie zgadniesz, co znajomi wytatuowali na policzku młodej gwiazdy! Lottie Moss od razu po obudzeniu postanowiła ujawnić swoją przygodę wszystkim obserwatorom na TikToku. Lottie jeszcze nie wyszła spod pierzyny, a już chwyciła telefon i zaczęła pokazywać wszystkim swoją nową twarz... Jaki tatuaż na twarzy ma siostra Kate Moss?

Siostra Kate Moss zrobiła sobie tatuaż na twarzy. "Muszę nauczyć się go kochać"

Otóż znajomi wytatuowali pijanej Lottie Moss na policzku słowo "Lover". Oznacza ono w języku angielskim kochanka lub kochankę. "Muszę nauczyć się go kochać" - mówi do swoich obserwatorów skacowana Lottie o nowym tatuażu na twarzy. A co oni na to? Większość pociesza młodą modelkę, mówiąc, że na szczęście tatuaż nie jest wcale taki brzydki i że teraz powinna zostać raperką. Inni dopytują zmartwieni, czy Lottie nie będzie miała kłopotów z dostawaniem zleceń reklamowych. Ale jako że Lottie zarabia na sprzedaży własnych nagich zdjęć, z tym nie powinno być kłopotu.

Sonda
Lubisz tatuaże?

QUIZ. Rozpoznasz gwiazdę po jej prawdziwym imieniu i nazwisku?! Niektóre pytania mogą zaszokować

Pytanie 1 z 10
Wojciech Basiura to...
9th Warsaw Tattoo Convention 2022 powered by Perła - wielkie święto fanów tatuażu!