Ludmiła Putin, Władimir Putin

i

Autor: East News

Tajemnice byłej żony Putina

Szokujące informacje o byłej żonie Putina! "Gdzie zniknęła Ludmiła Putina?"

2022-08-05 9:30

Gdzie jest Ludmiła Putina? Była żona Władimira Putina dostała za zniknięcie i milczenie ogromną fortunę i... młodego męża. Fundacja Walki z Korupcją opozycjonisty Aleksieja Nawalnego opublikowała na Youtube reportaż na temat życia Ludmiły Putiny. Prawniczka fundacji Maria Piewczich mówi na temat aktualnych dochodów byłej żony dyktatora. Ludmiła Putina pławi się w luksusach i ma całkiem nowe życie!

Fundacja Walki z Korupcją opublikowała reportaż "Miliardy za milczenie. Gdzie zniknęła Ludmiła Putina?"

Ludmiła Putina była żoną Władimira Putina przez długich trzydzieści lat. Przez dwadzieścia tych lat ich małżeństwo było całkowitą fikcją - mówi dziś w nowym reportażu Maria Piewczich, prawniczka Fundacja Walki z Korupcją opozycjonisty Aleksieja Nawalnego. Reportaż zatytułowany "Miliardy za milczenie. Gdzie zniknęła Ludmiła Putina?" został opublikowany na Youtube. Znajdziesz go poniżej. Film pokazuje życie byłej żony Władimira Putina w formie staroświeckiego pamiętnika. Maria Piewczich przypomina mało znane fakty na temat Ludmiły Putin i ujawnia nowe.

Ludmiła Putina to była żona Władimira Putina. Putin znalazł jej młodego męża i kupił jej milczenie

Rosyjski prezydent oficjalnie rozwiódł się z Ludmiłą Putiną w 2014 roku. Pytany o to, czy ożeni się ponownie, żartował: "Najpierw muszę znaleźć męża dla mojej byłej żony". Dotrzymał słowa. W 2015 roku, tuż po rozwodzie z Putinem, 57-letnia Ludmiła wyszła za 37-letniego Artura Oczeretnego. "Putin naprawdę wydał ją za mąż, ten jeden raz nie skłamał. To była zapłata za 30 lat nieszczęśliwego małżeństwa, za to, że Putin zmieniał kochanki jak rękawiczki i miał nieślubne dzieci" - mówi prawniczka w reportażu Fundacja Walki z Korupcją Aleksieja Nawalnego. Chodziło oczywiście nie o szczęście porzuconej Ludmiły, a o pozbycie się jej i kupienie jej milczenia na temat 30-letniego małżeństwa z Putinem.

PRZECZYTAJ TAKŻE: NATO ostrzega przed planami Putina. "Sąsiednie kraje będą następne"

PRZECZYTAJ TAKŻE: Propagandysta Putina nawołuje do ataku na Zachód TERAZ! "Czemu tego nie zrobimy?"

Sonda
Czy znasz kogoś, kto popiera działania Putina?

Ludmiła Putina zarabia miliony. Mieszka we Francji z mężem młodszym o 20 lat

Poza nowym, młodym mężem była żona Putina dostała też prawdziwą fortunę - twierdzą ludzie Nawalnego. Mieszkająca obecnie we Francji Ludmiła Putina czerpie ogromne zyski z wynajmu nieruchomości, która znajduje się w Rosji, a wraz z Arturem Oczeretnym kobieta nie została jak dotąd objęta żadnymi sankcjami - przypomina prawniczka Nawalnego. Jak dokładnie zarabia teraz Ludmiła Putina? Wszystko dzięki Domowi Wołkonskiemu, w którym mieszkał kiedyś Lew Tołstoj. Znajdujący się samym centrum Moskwy budynek należy do Fundacji Rozwoju Komunikacji Interpersonalnej, którą zarządza właśnie obecny mąż Ludmiły. Państwo rosyjskie przekazało dom Tołstoja tejże Fundacji, a ona podnajęła potem budynek firmie Meridian, należącej do byłej żony Putina. Meridian z kolei wynajmuje nieruchomość kilku podmiotom, w tym dwóm bankom. Rocznie Ludmiła Putina zarabia na tym 18,5 miliona złotych - twierdzi Fundacja Walki z Korupcją.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Zbudował pałac Putina, ukrywał fortunę! Nalot na rezydencje "architekta Putina"

PRZECZYTAJ TAKŻE: USA uderzają w "kochankę Putina". Alina Kabajewa na czarnej liście

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Zdaje ci się, że jesteś mądry? Udowodnij zdobywając choć 7/10

Pytanie 1 z 10
W którym wieku Konrad Mazowiecki sprowadził Krzyżaków do Polski?
Korespondent wojenny mówi, jak naprawdę wyglądają odbite przez Ukraińców wsie. To przerażające!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE