Ludmiła Putin, Władimir Putin

i

Autor: East News

Tajemnice byłej żony Putina

Szokujące informacje o byłej żonie Putina! "Gdzie zniknęła Ludmiła Putina?"

2022-08-05 9:30

Gdzie jest Ludmiła Putina? Była żona Władimira Putina dostała za zniknięcie i milczenie ogromną fortunę i... młodego męża. Fundacja Walki z Korupcją opozycjonisty Aleksieja Nawalnego opublikowała na Youtube reportaż na temat życia Ludmiły Putiny. Prawniczka fundacji Maria Piewczich mówi na temat aktualnych dochodów byłej żony dyktatora. Ludmiła Putina pławi się w luksusach i ma całkiem nowe życie!

Fundacja Walki z Korupcją opublikowała reportaż "Miliardy za milczenie. Gdzie zniknęła Ludmiła Putina?"

Ludmiła Putina była żoną Władimira Putina przez długich trzydzieści lat. Przez dwadzieścia tych lat ich małżeństwo było całkowitą fikcją - mówi dziś w nowym reportażu Maria Piewczich, prawniczka Fundacja Walki z Korupcją opozycjonisty Aleksieja Nawalnego. Reportaż zatytułowany "Miliardy za milczenie. Gdzie zniknęła Ludmiła Putina?" został opublikowany na Youtube. Znajdziesz go poniżej. Film pokazuje życie byłej żony Władimira Putina w formie staroświeckiego pamiętnika. Maria Piewczich przypomina mało znane fakty na temat Ludmiły Putin i ujawnia nowe.

Ludmiła Putina to była żona Władimira Putina. Putin znalazł jej młodego męża i kupił jej milczenie

Rosyjski prezydent oficjalnie rozwiódł się z Ludmiłą Putiną w 2014 roku. Pytany o to, czy ożeni się ponownie, żartował: "Najpierw muszę znaleźć męża dla mojej byłej żony". Dotrzymał słowa. W 2015 roku, tuż po rozwodzie z Putinem, 57-letnia Ludmiła wyszła za 37-letniego Artura Oczeretnego. "Putin naprawdę wydał ją za mąż, ten jeden raz nie skłamał. To była zapłata za 30 lat nieszczęśliwego małżeństwa, za to, że Putin zmieniał kochanki jak rękawiczki i miał nieślubne dzieci" - mówi prawniczka w reportażu Fundacja Walki z Korupcją Aleksieja Nawalnego. Chodziło oczywiście nie o szczęście porzuconej Ludmiły, a o pozbycie się jej i kupienie jej milczenia na temat 30-letniego małżeństwa z Putinem.

PRZECZYTAJ TAKŻE: NATO ostrzega przed planami Putina. "Sąsiednie kraje będą następne"

PRZECZYTAJ TAKŻE: Propagandysta Putina nawołuje do ataku na Zachód TERAZ! "Czemu tego nie zrobimy?"

Sonda
Czy znasz kogoś, kto popiera działania Putina?

Ludmiła Putina zarabia miliony. Mieszka we Francji z mężem młodszym o 20 lat

Poza nowym, młodym mężem była żona Putina dostała też prawdziwą fortunę - twierdzą ludzie Nawalnego. Mieszkająca obecnie we Francji Ludmiła Putina czerpie ogromne zyski z wynajmu nieruchomości, która znajduje się w Rosji, a wraz z Arturem Oczeretnym kobieta nie została jak dotąd objęta żadnymi sankcjami - przypomina prawniczka Nawalnego. Jak dokładnie zarabia teraz Ludmiła Putina? Wszystko dzięki Domowi Wołkonskiemu, w którym mieszkał kiedyś Lew Tołstoj. Znajdujący się samym centrum Moskwy budynek należy do Fundacji Rozwoju Komunikacji Interpersonalnej, którą zarządza właśnie obecny mąż Ludmiły. Państwo rosyjskie przekazało dom Tołstoja tejże Fundacji, a ona podnajęła potem budynek firmie Meridian, należącej do byłej żony Putina. Meridian z kolei wynajmuje nieruchomość kilku podmiotom, w tym dwóm bankom. Rocznie Ludmiła Putina zarabia na tym 18,5 miliona złotych - twierdzi Fundacja Walki z Korupcją.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Zbudował pałac Putina, ukrywał fortunę! Nalot na rezydencje "architekta Putina"

PRZECZYTAJ TAKŻE: USA uderzają w "kochankę Putina". Alina Kabajewa na czarnej liście

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Zdaje ci się, że jesteś mądry? Udowodnij zdobywając choć 7/10

Pytanie 1 z 10
W którym wieku Konrad Mazowiecki sprowadził Krzyżaków do Polski?
Korespondent wojenny mówi, jak naprawdę wyglądają odbite przez Ukraińców wsie. To przerażające!
Nasi Partnerzy polecają