amber heard

i

Autor: Shutterstock

Gwiazda schowała się w Europie

Uciekła z Hollywood! Amber Heard kończy karierę po procesie z Deppem?!

2023-05-09 14:30

Amber Heard uciekła z Hollywood! Po przegranym procesie z byłym mężem Johnnym Deppem sprzedała swoją rezydencję w Kalifornii i czmychnęła do... Europy. Najpierw mieszkała w wynajętym domu na Majorce, teraz według "Daily Mail" osiadła pod Madrytem i wszystko wskazuje na to, że jest znów do wzięcia. Ktoś się skusi?

Amber Heard uciekła z Hollywood! Zaszyła się w domu pod Madrytem. To koniec jej kariery?

W zeszłym roku ten szokujący proces był na ustach wszystkich, a telewizja relacjonowała go na żywo! Wojna Johnny'ego Deppa i jego byłej żony Amber Heard, którzy oskarżali się nawzajem o przemoc domową i zniesławienie, ostatecznie zakończyła się zwycięstwem Deppa. Zgodnie z wyrokiem Amber musi zapłacić mu 10 milionów dolarów odszkodowania za zniszczoną karierę. Tymczasem przez ostatnie dwa lata aktorka z powodu skandali i kontrowersji miała poważne kłopoty ze znalezieniem pracy. Na ekrany wejdzie niebawem "Aquaman" z jej udziałem nakręcony w 2021 roku, ale o nowych zleceniach jest cicho. Amber najwyraźniej nie stać już w tej sytuacji na życie w Hollywood. Sprzedała swoją rezydencję w Yucca Valley za 1,1 miliona dolarów i uciekła z Kalifornii do Hiszpanii. Najpierw mieszkała w wynajętym domu na Majorce, teraz według "Daily Mail" osiadła pod Madrytem i wszystko wskazuje na to, że rozstała się ze scenarzystką Eve Barlow, z którą spotykała się przez ostatnich kilka miesięcy. Amber obecnie mieszka tylko z 2-letnią córką Oonagh i jest znów do wzięcia. Ale czy ktoś się skusi?

Amber Heard i Johnny Depp. Historia miłości, rozwód i procesy

Amber Heard i Johnny Depp poznali się na planie filmowym, jak wiele innych aktorskich par. Było to w 2011 roku, kiedy kręcili wspólnie film "Dziennik zakrapiany rumem". Wkrótce Depp ogłosił rozstanie ze swoją wieloletnią partnerką, aktorką i piosenkarką Vanessą Paradis i początek związku z Amber. Aktorska para szybko zaręczyła się, a ślub wzięli 3 lutego 2015 roku. Zaledwie rok później świat obiegły zdjęcia Amber Heard z podbitym okiem. Aktorka wniosła o rozwód i oskarżyła męża o znęcanie się nad nią. Depp wszystkiemu zaprzeczał. Rozwód sfinalizowano w 2017 roku, w 2018 Amber w felietonie pisała o przemocy ze strony byłego partnera, nie wymieniając jednak Deppa wprost. Kariera aktora legła w gruzach.

Amber Heard musi zapłacić 10 milionów dolarów odszkodowania

Gwoździem do trumny okazał się proces, jaki w obronie swojego dobrego imienia wytoczył aktor byłej żonie i prasie, która nazwała go "katem żony". Proces ten jednak przegrał, ponieważ sędzia uznał, iż są dowody na to, że faktycznie uderzył Amber Heard i to kilkanaście razy. Potem Depp wytoczył Amber nowy proces. Gwiazdor domagał się od aktorki 50 milionów odszkodowania za zniesławienie i zniszczenie jego kariery, ona z kolei żąda 100 milionów za nazwanie jej kłamczuchą. Sędzia ostatecznie przyznał rację Deppowi, choć przyznał mu "tylko" 10 milionów dolarów odszkodowanie, które teraz musi zapłacić Amber.

Sonda
Czy podoba ci się Amber Heard?

QUIZ. Rozpoznasz gwiazdę po jej prawdziwym imieniu i nazwisku?! Niektóre pytania mogą zaszokować

Pytanie 1 z 10
Wojciech Basiura to...
Groby gwiazd "Playboya" cz. 2. Niezapomniani
Nasi Partnerzy polecają