Zemsta Amber Heard na Deppie! Zaczęła wyznania o penisie gwiazdora

i

Autor: AP(2)

Szokujące seks wyznania

Zemsta Amber Heard na Deppie! Zaczęła wyznania o penisie gwiazdora

2022-08-02 12:00

To jeszcze nie koniec wojny Amber Heard i Johnny'ego Deppa! Chociaż aktorka przegrała z kretesem w sądzie proces o zniesławienie byłego męża i musi się wyprzedawać, by zapłacić mu odszkodowanie, to do prasy w tajemniczy sposób przeciekają nowe szokujące szczegóły sprawy. Amber Heard poczyniła mocne wyznanie na temat męskości Deppa i jego penisa. Aktor nie będzie zachwycony!

Amber Heard i Johnny Depp. Aktorka oskarżyła byłego męża o impotencję

Ten wyrok był wielkim triumfem dla Johnny'ego Deppa i ogromnym upokorzeniem dla Amber Heard. 1 czerwca sąd wydał wyrok w ich sprawie. Sędzia uznał, że Amber dopuściła się zniesławienia gwiazdora, oskarżając go o przemoc. Musi teraz zapłacić mu ponad 10 milionów dolarów. "Odzyskałem swoje życie" - triumfował Johnny Depp, ciesząc się z oczyszczenia swojego dobrego imienia. Ale jak się okazuje, koszmar wcale się nie skończył. Do amerykańskiej prasy w tajemniczy sposób przeciekają nowe szokujące szczegóły sprawy. Amber Heard poczyniła mocne wyznanie na temat możliwości łóżkowych Deppa i jego penisa... Aktor nie będzie zachwycony! "Page Six" dotarł do sądowych dokumentów, które były rozpatrywane przed wyrokiem. Prawnicy Amber Heard oskarżali tam Johnny'ego Deppa o... impotencję. "Chociaż pan Depp wolałby nie ujawniać swoich zaburzeń erekcji, to schorzenie absolutnie ma związek z przemocą seksualną, w tym ze wściekłością pana Deppa i faktem użycia butelki do zgwałcenia Amber Heard" - czytamy w dokumentach. Amber oskarżała byłego męża o zgwałcenie jej butelką, czemu on konsekwentnie zaprzeczał.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Skoczyła na bungee, uderzyła o ziemię i zginęła! Szokujące WIDEO pokazuje ostatnie chwile

PRZECZYTAJ TAKŻE: Oto kochanka Micka Jaggera w bikini! On ma 79 lat lat, ona 35

Sonda
Co sądzisz o werdykcie w sprawie Johnny Depp kontra Amber Heard?

Amber Heard i Johnny Depp. Historia miłości, rozwód i procesy

Amber Heard i Johnny Depp poznali się na planie filmowym, jak wiele innych aktorskich par. Było to w 2011 roku, kiedy kręcili wspólnie film "Dziennik zakrapiany rumem". Wkrótce Depp ogłosił rozstanie ze swoją wieloletnią partnerką, aktorką i piosenkarką Vanessą Paradis i początek związku z Amber. Aktorska para szybko zaręczyła się, a ślub wzięli 3 lutego 2015 roku. Zaledwie rok później świat obiegły zdjęcia Amber Heard z podbitym okiem. Aktorka wniosła o rozwód i oskarżyła męża o znęcanie się nad nią. Depp wszystkiemu zaprzeczał. Rozwód sfinalizowano w 2017 roku, w 2018 Amber w felietonie pisała o przemocy ze strony byłego partnera, nie wymieniając jednak Deppa wprost. Kariera aktora legła w gruzach.

Gwoździem do trumny okazał się proces, jaki w obronie swojego dobrego imienia wytoczył aktor byłej żonie i prasie, która nazwała go "katem żony". Proces ten jednak przegrał, ponieważ sędzia uznał, iż są dowody na to, że faktycznie uderzył Amber Heard i to kilkanaście razy. Potem Depp wytoczył Amber nowy proces. Gwiazdor domagał się od aktorki 50 milionów odszkodowania za zniesławienie i zniszczenie jego kariery, ona z kolei żąda 100 milionów za nazwanie jej kłamczuchą. Sędzia ostatecznie przyznał rację Deppowi, choć przyznał mu "tylko" 10 milionów dolarów odszkodowanie, które teraz musi zapłacić Amber.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Nie uwierzysz, jak teraz wygląda córka księżnej Kate! Tak zmieniła się księżniczka Charlotte

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tajemnicze utonięcie trzech siostrzyczek! Na brzegu leżał tylko rower

Czy znasz najbardziej szalone plotki o gwiazdach?

Pytanie 1 z 10
Który gwiazdor miał uprawiać seks z chomikiem?
Groby polskich reżyserów i filmowców. Cz. 3. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE