Skoczyła na bungee i uderzyła o ziemię! Szokujące wideo pokazuje ostatnie chwile

i

Autor: twitter

Tragiczny wypadek 33-latki

Skoczyła na bungee, uderzyła o ziemię i zginęła! Szokujące WIDEO pokazuje ostatnie chwile

2022-08-02 10:40

Tragiczny wypadek podczas skoku na bungee! Jewgienia Leontiewa (+33 l.) chciała przeżyć przygodę życia i skoczyć z dachu na linie. Jej mąż filmował moment, w którym wystraszona kobieta waha się, czy skoczyć, a potem to robi - i roztrzaskuje się o ziemię z powodu źle zabezpieczonej liny. Przerażające wideo stało się dowodem w sprawie przeciwko instruktorowi.

33-latka skoczyła na bungee i zginęła na oczach męża. Szokujące wideo pokazuje moment tragedii

Miała być wielka przygoda i pamiątka na całe życie, a skończyło się ogromną tragedią. Do tych wstrząsających wydarzeń doszło w Kazachstanie. Jewgienia Leontiewa (+33 l.) chciała skoczyć na bungee. Jak wiadomo, polega to na tym, że przywiązana do liny osoba skacze z dużej wysokości i zatrzymuje się bezpiecznie nad ziemią, bo lina zamocowana jest do czegoś na górze. Niestety, zdarzają się wypadki, zazwyczaj z powodu ludzkiego błędu przy mocowaniu liny. Tak było i w tym przypadku. Czy Jewgienia coś przeczuwała? Tuż przed skokiem wahała się, chciała zrezygnować. Być może było tak z powodu trójki dzieci, które czekały na nią w domu. Mąż kobiety kibicował jej i nagrywał ją. Tuż przed śmiercią żony powiedział jej jeszcze: "Kocham cię", tak jakby też miał złe przeczucia i chciał zdążyć z wyznaniem... W pewnym momencie Jewgienia powiedziała, że rezygnuje ze skoku, jednak instruktor naciskał, aż stanęła na krawędzi dachu i skoczyła. Skończyło się to fatalnie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Oto kochanka Micka Jaggera w bikini! On ma 79 lat lat, ona 35

PRZECZYTAJ TAKŻE: Nie uwierzysz, jak teraz wygląda córka księżnej Kate! Tak zmieniła się księżniczka Charlotte

Sonda
Czy zdecydowałeś się na skok na bungee?

Instruktor skoków na bungee skazany na 4 lata więzienia. Źle zamocowana lina doprowadziła do tragedii

Źle zamocowana o drzewo lina nie wytrzymała. Zamiast zawisnąć bezpiecznie nad ziemią, kobieta uderzyła o podłoże, a potem o metalowe ogrodzenie. "Żona została zmiażdżona na moich oczach" - zeznawał potem w sądzie załamany mąż. Jewgienia nie miała szans na przeżycie upadku z trzydziestu metrów. Doznała rozległych obrażeń czaszki i zginęła na miejscu. Do tragedii doszło jesienią 2021 roku, a teraz zapadł wyrok. Sąd uznał winę instruktora skoków na bungee, który źle koordynował pracowników i niewłaściwie zamontował linę. Aleksander Muznikas został skazany na cztery lata więzienia za spowodowanie śmierci przez zaniedbanie i niestosowanie się do zasad bezpieczeństwa.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Szef Al-Kaidy zabity! Pomagał Osamie przygotować zamachy z 11 września

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tajemnicze utonięcie trzech siostrzyczek! Na brzegu leżał tylko rower

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Zdaje ci się, że jesteś mądry? Udowodnij zdobywając choć 7/10

Pytanie 1 z 10
W którym wieku Konrad Mazowiecki sprowadził Krzyżaków do Polski?
Skoczył na bungee i spadł z kilkunastu metrów!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany