Oto kochanka Micka Jaggera w bikini! On ma 79 lat lat, ona 35

i

Autor: instagram

Szokujący związek gwiazdora

Oto kochanka Micka Jaggera w bikini! On ma 79 lat, ona 35

2022-08-02 9:20

Tak wygląda dziewczyna 79-letniego gwiazdora rocka! Melanie Hamrick pokazała na swoim koncie na Instagramie kilka seksownych fotek w bikini. Nic dziwnego, że amerykańska baletnica owinęła sobie ponad dwukrotnie starszego od siebie Micka Jaggera wokół palca! Para zaczęła się spotykać, gdy Melanie Hamrick miała 27 lat, a lider Rolling Stones 71, mają 6-letniego syna.

35-letnia Melanie Hamrick i 79-letni Mick Jagger nadal są parą. 35-latka ujawniła seksowne fotki

Ten związek u jednych powoduje podziw, u drugich zniesmaczenie, a jeszcze u innych po prostu szok i niedowierzanie! Jedno jest pewne - obok miłości Micka Jaggera (79 l.) i Melanie Hamrick (35 l.) nie sposób przejść obojętnie. Była amerykańska baletnica owinęła sobie ponad dwukrotnie starszego od siebie Micka Jaggera wokół palca. Para zaczęła się spotykać w 2014 roku, gdy Melanie Hamrick miała zaledwie 27 lat, a lider Rolling Stones 71. Ich związek wydał owoce w postaci 5-letniego dziś syna. Deveraux Octavian Basil Jagger jest nieprawdopodobnie podobny do sławnego ojca. To skóra zdjęcia z lidera Rolling Stones! Trzeba przyznać, że stanowi żywy dowód nieustającej jurności dinozaura rocka. A przyczyna tej jurności została właśnie odsłonięta przed światem. Dosłownie. Melanie Hamrick pokazała na swoim koncie na Instagramie kilka seksownych fotek w bikini. Co za ciało!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Nie uwierzysz, jak teraz wygląda córka księżnej Kate! Tak zmieniła się księżniczka Charlotte

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tajemnicze utonięcie trzech siostrzyczek! Na brzegu leżał tylko rower

Mick Jagger ma 79 lat. Dopiero niedawno porzucił seks z fankami dla jednej baletnicy

"Mick ma świetny gust" - piszą fani Melanie Hamrick na Instagramie, prześcigając się w zachwytach nad jej sylwetką. Przypomnijmy, że wcześniejsze plotki głosiły, że chociaż trudno w to uwierzyć, to Mick Jagger przy amerykańskiej baletnicy stał się monogamistą. Podobno dopiero pod osiemdziesiątkę rzucił grouppies, szalone seks imprezy i tańce do rana na rzecz spokojnych wieczorów z rodziną. Mick Jagger nadal koncertuje z Rolling Stones. 26 lipca skończył 79 lat, ma ośmioro dzieci z pięcioma kobietami.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Cindy Crawford zachwyca nowym zdjęciem! 56-latka jeszcze piękniejsza niż 30 lat temu?

PRZECZYTAJ TAKŻE: Ksiądz pobił się z żałobnikami! "Za mało zapłacili za pogrzeb" WIDEO

Sonda
Co myślisz o związku 79-latka z 35-latką?

Czy znasz najbardziej szalone plotki o gwiazdach?

Pytanie 1 z 10
Który gwiazdor miał uprawiać seks z chomikiem?
Not The Rolling Stones w Esce Rock i festiwal jakiego jeszcze w Polsce nie było!