Cindy Crawford zachwyca nowy zdjęciem! 56-latka jeszcze piękniejsza niż 30 lat temu?

i

Autor: East News, Instagram Cindy Crawford zachwyca nowy zdjęciem! 56-latka jeszcze piękniejsza niż 30 lat temu?

Szokujące zdjęcie gwiazdy

Cindy Crawford zachwyca na nowym zdjęciu! 56-latka jeszcze piękniejsza niż 30 lat temu?

2022-07-31 10:20

Wielki powrót Cindy Crawford (56 l.)! Jedna z najsławniejszych top modelek w dziejach postanowiła rzucić wyzwanie trzykrotnie młodszym koleżankom z wybiegów. Gwiazda wrzuciła na swoje konto na Instagramie najnowsze zdjęcie, na którym pozuje w skąpym bikini. Fanom Cindy Crawford aż dech zaparło z wrażenia. Czyżby gwiazda była jeszcze piękniejsza, niż 30 lat temu?

56-letnia Cindy Crawford pokazała, jak teraz wygląda w bikini. "Nie mogę oprzeć się twoim wdziękom"

Która top modelka była najpiękniejsza w dziejach? Na to pytanie niejeden nie odpowie wcale, że Kendall Jenner czy Cara Delevigne, ale raczej wymieni którąś z kultowych gwiazd wybiegów lat dziewięćdziesiątych. Królowały tam wtedy takie piękności, jak Linda Evangelista czy Cindy Crawford. Zwłaszcza Cindy była przez wiele lat uznawana za wzorzec urody. Dziś amerykańska modelka ma 56 lat. I jak się okazuje, jest co najmniej tak samo piękna, jak trzydzieści lat temu, kiedy święciła największe triumfy na światowych wybiegach! Teraz Cindy Crawford, jedna z najsławniejszych top modelek w dziejach, postanowiła rzucić wyzwanie trzykrotnie młodszym koleżankom z wybiegów. Gwiazda wrzuciła na swoje konto na Instagramie najnowsze zdjęcie, na którym pozuje w skąpym bikini. Fanom Cindy Crawford aż dech zaparło z wrażenia. "Jesteś hot!", "Najpiękniejsza kobieta na planecie", "Nie mogę oprzeć się twoim wdziękom" - piszą obserwatorzy Cindy Crawford na Instagramie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Ksiądz pobił się z żałobnikami! "Za mało zapłacili za pogrzeb" WIDEO

PRZECZYTAJ TAKŻE: Pan młody uciekł sprzed ołtarza! Powodem słowa matki o pannie młodej

Sonda
Cindy Crawford czy Kaia Gerber?

Cindy Crawford. Kariera, mężowie i dzieci

Czyżby gwiazda była jeszcze piękniejsza, niż 30 lat temu? Cindy Crawford to jedna z najsławniejszych top modelek w dziejach. W latach 90. XX wieku była ikoną popkultury. Dwukrotnie znalazła się w gronie 50 najpiękniejszych osób wybieranych przez magazyn "People", a w 1995 roku Forbes uznał ją za najbogatszą modelkę na świecie. Od 191 do 1995 roku była żoną Richarda Gere'a, a od 1998 jest małżoinką Rade Gerbera. Mają dwójkę dorosłych dzieci, Kaię i Presleya. Kaia została sławną modelką, Presley również pracuje jako model.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tak wygląda nowa Marilyn Monroe! Ana de Armas lepsza niż oryginał?

PRZECZYTAJ TAKŻE: Szok! Meghan Markle nie chciała mieszkać z mężem! "Nie będę jego własnością"

QUIZ. Kultowe cytaty z komedii PRL! 9/10 tylko dla najlepszych

Pytanie 1 z 10
"Kierunek – wschód! Tam musi być jakaś cywilizacja" to cytat z filmu...
FIGURA MODELKI/FIGURA TANCERKI - jak ONE to ROBIĄ? | ESKA XD - Fit vlog #31
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany