Pan młody uciekł sprzed ołtarza! Jego matka powiedziała o pannie młodej TO

i

Autor: Shutterstock Pan młody uciekł sprzed ołtarza! Jego matka powiedziała o pannie młodej TO

Skandal na ślubie

Pan młody uciekł sprzed ołtarza! Powodem słowa matki o pannie młodej

2022-07-28 13:20

Szokujące sceny rozegrały się podczas ślubu w Tunezji! Zamiast wzruszającej uroczystości była awantura i wielkie upokorzenie panny młodej. Pan młody czmychnął prosto sprzed ołtarza, chociaż już stał obok wystrojonej w białą suknię wybranki. Powodem były słowa matki mężczyzny wypowiedziane z chwilą, kiedy zobaczyła przyszłą synową. Pan młody nie wytrzymał...

Pan młody porzucił pannę młodą podczas ślubu. Powodem okrutne słowa jego matki

"To miał być najpiękniejszy dzień mojego życia i wydałam na ten ślub wszystkie swoje pieniądze, a spotkało mnie coś takiego". Tak skarży się teraz w mediach społecznościowych Lamia Al-Labawi, która została porzucona na oczach dziesiątek gości podczas własnego ślubu. Tunezyjka przeżyła prawdziwy koszmar przez niedoszłą teściową, która zrobiła coś naprawdę okrutnego. W rezultacie zamiast wzruszającej uroczystości była awantura i wielkie upokorzenie nieszczęśliwej panny młodej. Pan młody czmychnął prosto sprzed ołtarza, chociaż już stał obok wystrojonej w białą suknię Lamię. Powodem były słowa matki mężczyzny wypowiedziane z chwilą, kiedy zobaczyła przyszłą synową. Co powiedziała matka pana młodego? Otóż widziała jego wybrankę na żywo po raz pierwszy, wcześniej oglądała tylko jej zdjęcia. Spojrzała na kobietę i stwierdziła, że w ogóle jej się ona nie podoba! "Ona jest brzydka i na niska!" - wykrzyknęła niedoszła teściowa, kiedy zobaczyła pannę młodą u boku swojego syna.

NIE PRZEGAP: Pan młody POBIŁ pannę młodą na weselu! Niewiarygodny powód. WIDEO

PRZECZYTAJ TAKŻE: Rodzice torturowali 13-cioro dzieci przez 30 lat! Córka uciekła oknem, dzis wyznaje prawdę

Sonda
Byłaś/byłeś kiedyś na weselu?

Ucieczka sprzed ołtarza. Panna młoda została sama w białej sukni przez niedoszłą teściową

Pan młody początkowo tylko wycierał twarz chusteczką, a tymczasem matka zamieniła ślub w piekło. W histerii kazała natychmiast przerwać uroczystości, ponieważ panna młoda jest za brzydka dla jej pięknego syna. Mężczyzna niestety nie miał odwagi sprzeciwić się matce i uciekł gdzie pieprz rośnie, zostawiając Lamię samą w białej sukni pośrodku sali! Wielu gości nie szczędziło kobiecie równie przykrych uwag... Teraz historię upokorzonej panny młodej poznał cały świat, co zapewne pozwoli jej znaleźć nową miłość, a dla niedoszłego małżonka będzie skuteczną antyreklamą.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tak wygląda nowa Marilyn Monroe! Ana de Armas lepsza niż oryginał?

PRZECZYTAJ TAKŻE: Zostawiła półtoraroczną córkę samą na tydzień i poszła do kochanka. Dziecko zmarło z głodu

Czy jesteś gotowy na ślub? Sprawdź, czy znasz te weselne przesądy

Pytanie 1 z 15
Panna Młoda powinna mieć na sobie:
ILE WŁOŻYĆ DO KOPERTY [KOMUNIA, WESELE] | ESKA XD - Radio Eska #49

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki