Panna młoda zastrzelona podczas wesela! Strzały miały być na wiwat

i

Autor: Shutterstock Panna młoda zastrzelona podczas wesela! Strzały miały być na wiwat

Tragedia tuż po ślubie

Panna młoda zastrzelona podczas wesela! Strzały miały być na wiwat

2022-07-19 9:20

Horror na weselu w Iranie! Podczas oddawania tradycyjnych strzałów na wiwat kuzyn pana młodego źle wycelował i trafił prosto w głowę panny młodej, ranił też dwóch gości weselnych. Mahvash Leghaei (+24 l.) trafiła nieprzytomna do szpitala, gdzie zmarła z powodu odniesionych obrażeń. Sprawca widząc, co się wydarzyło, próbował uciec, ale został szybko aresztowany.

Panna młoda zginęła na własnym weselu. Kuzyn strzelał na wiwat

Piękna panna młoda zginęła zastrzelona na własnym weselu! Do tej tragedii doszło w Firuzabad w Iranie. Mahvash Leghaei (+24 l.) brała tam ślub ze swoim narzeczonym. Była piękna biała suknia z welonem, liczni goście i radosne przyjęcie. Lecz niestety, doszło do przypadkowej tragedii. Jednym ze zwyczajów weselnych w Iranie jest strzelanie podczas wesela na wiwat. Strzały oddaje się oczywiście w powietrze. Chociaż takie praktyki nie są dozwolone, to w wielu miejscach tradycja przeważa i strzelanie odbywa się wbrew zakazom. Tym razem strzały na wiwat miał oddać kuzyn pana młodego. Mężczyzna chwycił karabin, na który zresztą nie miał żadnego zezwolenia i zaczął strzelać. Pierwsze strzały zostały oddane w powietrze, potem jednak coś poszło nie tak. Niestety, kula trafiła w ludzi, w tym w pannę młodą. Mahvash Leghaei osunęła się na ziemię, trafiona przez kuzyna pana młodego prosto w głowę. Dwóch innych gości wesela w Iranie zostało niegroźnie rannych.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Sensacyjna nowa książka o Meghan Markle! Wpadała w furię, udawała działalność charytatywną?!

Sonda
Ile dajesz do koperty na wesele?

Zastrzelił pannę młodą i próbował uciekać. Sprawca wypadku w Iranie zatrzymany

Kobieta trafiła do szpitala w stanie śpiączki, jednak niestety lekarzom nie udało się uratować życia panny młodej. Tymczasem sprawca, przerażony tym, do czego doprowadził, próbował uciekać wraz z bronią z miejsca zdarzenia. Został jednak szybko złapany przez policję i aresztowany. Funkcjonariusze podkreślają, że strzelanie na weselach jest zabronione i że będą egzekwować ten zakaz z całą surowością prawa, zwłaszcza po tragedii na weselu w Firuzabad.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Emily Ratajkowski się ROZWODZI! Powodem ZDRADA?! Sensacyjne informacje

QUIZ. Najpopularniejsze imiona w Polsce. Kilka pytań mocno cię zaskoczy

Pytanie 1 z 10
Najpopularniejszymi imionami dla dzieci w 2021 roku były:
Wesele marzeń 2022